Ayın Sitesi
haftanin_sitesi
İntbet Giriş
300 TL Üyelik Bonusu
10 Dakikada Hızlı Para Çekme
Üye Olun

Dil Seçeneği The Gifted 1.Sezon 2.Bölüm (rX)

 10 Eki |  53
Sinema Modu İzledim

Sencer Coskun
altyazı çevirmeni.
coskunsencer

Yorumlar (53)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

  Tüm Yorumlar

 1. @act

  Yapmayın dostlar mutand dolu bir evde 2 yeni yetme kapı açıp kapatacak bizde izleyeceğiz…bilim kurgu dizisi de olsa bir miktar mantık içermeliydi diye düşünüyorum ve yeni bir diziye yelken açıyorum..

  0 0
 2. @Lowan

  Calm your tits, niggoz
  15 Temmuz çevirmenlerin uydurması değil, adam replik olarak kızını 15 Temmuzda kaybettiğini söylüyor.

  1 0
 3. @haldun

  bu çevirmeleri yaparken kendinizden bir şeyler katmak istiyorsunuz ya hiç gerek yok bizler koyun değiliz.15 Temmuz ne alaka çeviriyorsan gerçeğini adam gibi çevir çeviremiyorsan bırak git.

  0 0
 4. @pinarr

  15 temmuz a atıf …ne alaka…..birde rio ne alaka_?

  0 0
 5. @DrRevolver

  15 temmuz neymiş arkadaş daha bilmediğimiz bir çok şey olmuş.

  1 0
 6. @tmac1

  Dizi az bölümlü olduğunda senaryo tam denetimle yazılıyor genelde, çekimler daha yavaş ve kaliteli oluyor. Çok bölüm hızlı senaryo ve saçma yerler ya da konuşmalar falan oluyor.

  3 0
 7. @Gugalanna

  Harika bir dizi.

  0 0
 8. @SeyimeGundogdu

  yine guzel bolumdu… cok begendim diziyi…

  0 -2
 9. @jezabel
  Spoiler içeren alan!
  x-men sevdiğimiz için sanırım, bir bölüm çok iyiydi, süperdi fikri otomatikman oluşuyor ancak kabul edelim ki bölüm çok iyi değildi. bir klasik mutant sorunları ele alınıyor, yeraltında yaşam süren onlarca mutant var, ancak ortalıkta tahmin edersiniz ki yeraltı evinde yaşam sürüp güçleri öne çıkan iki oğlan bir kız var. biri hapishane’de işkence görüp ne kadar hükümlü varsa onlardan dayak yiyor. diğer ikisi dışarda diziyi kotarıyor. o kadar köşeye sıkışmışlar ki, ilacı almaya iki kişi gidiyor biri human :)

  güya çok oyunculu, çok özelikli bir dizi lâkin, arka plana harcanan paradan oyuncuya verilecek para kalmamış ki hakkaten gerek yeraltı sığınağını korumada gerek ilacı alma ve açılan boyut kapılarını kapatmada farklı güçleri olan mutant karakterler koyamamışlar ve siz tüm izleyenler bunda bir mantıksızlık görmüyorsunuz öyle mi? lütfen filmlerini hatırlayın.

  özetle, ikinci bir The Tomorrow People vakasına evrilmezse izliyoruz işte.

  6 -4
 10. @Tillhardbottle

  Marvel veya Dc dizilerinin sezonlarında bana kalırsa az bölüm olması daha iyi. Sezonda ne kadar çok bölüm olursa o kadar sapıtıyorlar diziyi. Gereksiz bölümlerle gereksiz sahnelerle dolduruyorlar. Daredevil ile Legion şuan bana kalırsa en iyileri. Ama şunu demeden geçmeyeyim dediğim bu 2 dizi bölümleri 22 veya 23 yapsaydı bu katogeride belki sıradanlıktan öte geçemezdi. Demem o ki 6 az gözüksede 6- 8-10 bilemedin en fazla 13 bu katogeride yeterli bence. Gereksiz bölümlerle doldurarak izleyiciyi sıkma noktasına getirmeye gerek yok. Dc’nin en büyük hatası şuanda sezonda 22-23 bölüm yapmaları ve gereksiz yere çok uzatıp izleyicileri bir yerde sıkıp dizilerinden uzaklaştırmaları. Dc’den Batman’i severim ama Gotham dizisi o kadar sıktıki artık onu bile bıraktım.. Arrow, Flash hiç saymıyorum. Agents of shield’in de bir farkı yok her geçen sıradanlaştı gözümde hepsi.. Uzun olmasındansa kısa olması herzaman daha kârlıdır bu benim düşüncem zaten Marvel bu konuda biraz akıllandı sanki bunu düşünerek veya başka birşey düşünerek bölüm sayılırı genel olarak düşüş yaşamakta. Akıllıca bir hamle destekliyorum. Umuyorum bundan sonra marvel karakterlerinin her dizisi kısa sezonlardan en fazla 13 bölümden oluşacak şekilde planlanır..

  14 -3
  • @Tillhardbottle

   @garigercan Bazen cümleler tekrarlanmadan anlatılamıyor. Kısacık şunu yazsam 6 bölüm yeter millet kesin ters tepki verecek ya da neden bu şekilde düşündüğümü anlayamayacak :D Biraz fikrime açıklık getirmek istedim bu yüzdende fazla tekrarlamışım :)

   0 0
  • @garigercan

   iyi de dostum sen de bu kütle halindeki yorumunun içinde sürekli aynı şeyi tekrarlamışın :)

   0 -1

intbet