Dil Seçeneği Supernatural 13.Sezon 15.Bölüm (A Most Holy Man)

 9 Mar 18 |  30
Sinema Modu İzledim

Sencer Coskun
altyazı çevirmeni.
coskunsencer
Furkan Akkaya
altyazı çevirmeni.
@FrknAkkaya

Yorumlar (30)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

  Tüm Yorumlar

 1. @MrsCaptain

  Jack ve Cass i özledim ve bölüm effsane

  1 0
 2. @SwanandMikealson

  Çok güzel bir bölümdü. Dean fazlasıyla komikti. Sam çok inancını kaybetti son zamanlarda. Çok yorulduğu belli. Sanırım Dean de son atışlarında gibi. Aman bitmesin dizi :((

  0 0
 3. @aburcutelli

  yeni bölüm 29 mart !.

  1 0
  • @Iamesra

   Niye böyle yapıyolar ya üst üstte ara verdiler hep :(

   1 0
 4. @abxa

  cumartesi oldu dizi yüklemedi neden,

  0 0
 5. @esrefsaati

  bak bu hafta gene yok.sokacam bunların yaptıgı işede ama .cuma günü geldiğinde dizibox u açtıgımda ilk aradıgım dizi spn .bi hafta veriyorlar 2 hafta boş geçiyorlar bugunu çıkarttılar artık.ayrıca spn ı eleştiren arkadaş 13 sezon izlemişsen bu diziyi boşuna eleştiri yapma bence anca kendini kandırırsın :)))

  1 0
 6. @tutastey

  Evet çok da supernatural bölümü değildi ama zaten her sezon dizinin bir veya bir kaç bölümü o sezon konusuna mola niteliğinde oluyor ve ben büyük bir zevkle izliyorum zaten diziyi monotonlaştırmayan bu gibi bölümler bence.Emeği geçen herkese teşekkürler :)

  2 0
 7. @Psymaman

  Yıl olmuş 2018. Aylardan mart. Bu dizi başlayalı 13 yıl olmuş. Sen de 13. Sezonun 15. Bölümüne kadar izlemissin. Demek ki bu dizinin nasil bi dizi oldugunu biliyosun degil mi güzel kardeşim? Bu dizinin verdiği molalari, olayları nasıl işlediğini, kurgusunu az çok çözmüş olmalısın. Değil mi? Madem beğenmiyorsun neden 13. Sezon 15. Bolumdesin? Madem begeniyorsun bu neyin sikayeti?

  1 0
 8. @Tioelciey

  13. sezon ama ana hikaye o kadar sağlam ki acaip keyif veriyo

  2 0
 9. @Tarkie

  5. sezondan sonrası zaten öyle “vay be” dedirten bir dizi olmadı hiçbir zaman. Fakat o kadar benimsedim ki Sam ve Dean ikilisini, artık bizim ailemizin bir parçası gibiler. O yüzden senaryo ile ilgili çok beklentim zaten yok ve bu ikiliyi görmek, onların sohbetlerine şahit olmak bile mutlu ediyor beni. Gerisi inanın umurumda bile değil.

  Ayrıca Impala sahnesinde Dean çok iyi değilmiydi ya, öldüm gülmekten :)

  2 -2
 10. @syahmatem

  çok güel bir bölümdü emeği gecen herkese tesekkurler…

  0 0

Bu bölümü beğendiniz mi?