Dil Seçeneği Once Upon a Time 6.Sezon 22.Bölüm Sezon Finali (The Final Battle: Part 2)

 15 May 17 |  31
Sinema Modu İzledim

asosyalpsikolog
altyazı çevirmeni.
asosyalpsikolog

Yorumlar (31)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

  Tüm Yorumlar

 1. @lordofweb

  dizi benim için bitmiştir son sahne 7.sezon onayı aldıktan sonra eklenmiş.

  fazlasına gerek yok

  0 0
 2. @Gulsah1507

  Yeni sezon ne zaman geliyor bilgisi olan yazabilir mi lütfen

  0 0
 3. @sellman

  Abi son sahne çok saçma olmuş o ne lan Hz. Emma Swan kafası falan cık cık yani ne alaka arkadaş bir bağlantısı olsa tamam deme ihtimalimiz olur belki. Leonardo Da Vinci’nin “son akşam yemeği”nin yan sanayi, merdiven altı, öz hakiki Leventin Di Vinç kafalarında resim etmeler falan. Sanatçı adamsınız, sanatçıya saygınız olsun lan biraz. Sırf “son sezondu bu” demek için saçmalamayın. Hani benim algılamadığım başka bir amacı da olsa olmaz öyle “Öz mü öz hakiki Lenhovar Da Pici” falan yakışı kalmaz. Ayıp, ayıp valla ayıp!!!

  1 0
 4. @sezerd

  Uzun zamandır dizi sıkmıştı. Meraktan izliyordum. Ama çok güzel bir sezon finali oldu. Keyifli ve bambaşka bir sezona başlayacağımızı umuyorum.

  Teşekkürler @asosyalpsikolog ve Dizibox. :)

  0 0
 5. @seyircikedi

  Keşke sezon finali değil de final olsaymış. 7. sezon için zorlamanın manası yokmuş. Bundan iyi bir son düşünemiyorum

  1 -2
  • @kkbasakk

   Ben de aynısını düşünmüştüm ya mükemmel final olurdu :)

   0 0
 6. @Partofmeow

  Konusu başından beri her masal kahramanının gerçek hayat hikayelerini anlatarak olayın aslında sandığımız gibi olmadığını hissettirdi. Anlatılacak başka kahraman kaldı mı? Yeni sezonda aynı konsept ilerlemezse yazık olur bu 6 sezona.

  0 0
 7. @Partofmeow

  Arkadaşlar kadro değişti diye birkaç yorumunuzu gördüm. Yanlış anlamadıysam Lana Parrilla instagram hesabında paylaştığı fotoğraf ve açıklamasıyla “ileriki bölümlerde olmayacak kişileri özleyeceğim, yakında görüşürüz” yazmış. Yani Regina diziye devam ediyor. Beni en çok mutlu eden oydu sırf onun için diziyi takip ettiğimi söyleyebilirim. Ama kadronun diğer yarısının değişmesi dizinin orijinalliğini götüreceğine inanıyorum umarım beklentilerimiz güzel sonuçlanır.

  Spoiler içeren alan!
  Her şey iyi güzel ama Zelena şapkanın sihirdir bir diyara götüremeyeceğini söyledi, Black Fairy sinirle Henry’i merdivenlerden düşürdü. Hook’un hep hayatta kalmasını anlıyorum ama metrelerce yüksekten düşersen ölürsün dedi david, düştü ölmedi. Her öleni öpüp hayata getirdiler. Herkes yaşlanırken büyürken, küçük kızın elindeymiş kitap yani 6 sezon öncesi demektir bu, o kız nasıl hala aynı yaşta kalabilmiş orasını gelecek sezon anlayacağız sanırım. Her şekilde beni mutlu eden bir bölümdü fakat biraz ufak detaylar düşündürdü. Sevgiler:)
  0 0
 8. @brokoli

  böyle mi sona erecektii
  böyle parça parça mı olacaktııı

  0 0
 9. @DjFuaT

  Herşey güzeldi de Evil Queen’in gelinin kız kardeşi halleri ne olacak :D :D

  3 0
 10. @SwanandMikealson
  Spoiler içeren alan!
  Sanki finalmiş gibi izledim her sahnesinde ayrı bir hüzünlendim. Bu benim en sevdiğim diziydi.Har sahnesinde gelecek sezon olmayacak emmaya snow charming e belle ye henry e zelenaya ve nicesine doya doya bakarak, ağlayarak izledim. Nerede benim mutlu sonum sevgili kanal ? 6 yıldır daimi izleyicisiyim ve bundan sonra da olacağım. Ama bazı şeyler para uğruna kirletilmemeli… Once Upon A Time bunu hakediyordu.Böyle bir mutlu sonu hakediyordu. Bir yanım buruk bir yanım gelecek sezon başlayacak yeni mutlu başlangıçlar için umutlu,mutlu. Ne denir ki… Kelimelerin tükendiği bir bölüm.

  “Her son yeni bir başlangıçtır” ı tam manasıyla yansıttı :(:)

  2 -1