DBX playerında genel bir problem bulunmaktadır. Sorun üzerinde çalışmalarımız devam etmektedir. Bu süreçte lütfen diğer video alternatiflerinden dizi seyrine devam ediniz.
Ayın Sitesi
haftanin_sitesi
İntbet Giriş
300 TL Üyelik Bonusu
10 Dakikada Hızlı Para Çekme
Üye Olun

Dil Seçeneği Fear The Walking Dead 3.Sezon 8.Bölüm (Children of Wrath)

 10 Tem |  23
Sinema Modu İzledim

Lachrimae
altyazı çevirmeni.
7thnarrator

Yorumlar (23)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

  Tüm Yorumlar

 1. @TrbZone

  OUTRO SONG ADI NEDİR ACABA ???

  1 0
  • @Lachrimae çevirmen

   “Ki:Theory – Stand By Me” orijinali, Ben E. King’e ait olan Stand By Me şarkısının cover halidir.

   2 0
 2. @RETRO13T

  bazı arkadaşlar twd daha iyi demiş iyide bu algı meselesi başta FEAR TWD olsaydı busefer twd gecemez asla denirdi ,ikiside güzel arada dağlar kadar fark yok ..

  5 -3
 3. @Serhatorium

  Arkadaşlar dizimiz 10 bölüm olacak yani daha 2 haftamız daha var :)

  0 -3
  • @Serhatorium

   @xxmerlin arkadaşım 9. bölüm fragmanı yayında fx de hangi gün verileceği yazılmış bencede biraz araştır ;)

   0 0
  • @xxmerlin

   biraz araştırın :)

   0 -1
 4. @mradonis

  33.42’de şampanya şişesinde şapkalı bir adam gözüküyor yansıma olarak :)

  Spoiler içeren alan!
  Madison resmen Nick’i manipule etti ihtiyarı öldürmesi için. Herkesi manipule ettin bugüne dek anladıkta insan kendi çocuklarına bunu yapar mı lan psikopat karı? Salazar hiç değilse psikopat olduğunu dışa vuruyor, bu tam sinsi. Forever Salazar Reis :)
  1 -9
 5. @LadyCarmilla

  Sezonun geri kalanı Eylül’de geliyor…

  0 -1
 6. @zombimania

  SPOİLER İÇERMİYOR: :) The walking Dead ile karşılaştırmak bence gereksiz o dizi’de oyuncu kadrosu oldukça geniş ve her bölümde ayrı kişilerin olayları,hayat hikayesi ele alınıyor. bazende hiç izlenmeyen bölümler flash-back olarak hatırlatılıyor Tamam; Her iki diziyi’de Robert Kirkman yönetiyor.Olabilir Bana göre; Fear the Walkıng Dead dizisinde farklı olan; olaylar aynı kısır döngü içinde gelişmiyor, olaylar yaşanıyor ve diziye katılan oyuncular sonrasında dağılıyor,başka bir bölümde başka karakterlerle tanışıyoruz. böyle olması hem dizinin durağan olmasının önüne geçip, bölümlere aksiyon katmasına,hemde konuları bir anda bağımsız hale getirip başlı başına farklı bir hikaye izlenmesine neden oluyor.Fear the walking Dead’de ayrıca Zomiblere karşı baskın bir mücadele’de yok ,daha çok kendileri arasında yaşam savaşı veriyorlar.Şöyle bir benzerlik sezdim TWD’de rick gittiği her yerde adım attığı toprakta ot bitmiyor,nereye giderse peşinde ölümü’de götürüyor o kasaba halkı bir şekilde ölümle yüzyüze geliyordu.Şimdi FTWD’de Meddison’da adım attığı heryerde ölümü de peşinde sürüklüyor Rick ile aynı görevi üstlenmiş gibi

  7 -4
  • @Th3Ra

   tek farkla rick kendi işini kendi görüyor madison başkalarına gördürüyor

   5 -2
 7. @desmondmiles07

  season finale :(

  0 -3
 8. @Jumponit

  Yayınlanan iki bölümü tek solukta izledim ve diyeceğim tek şey The Walking Dead evreninde izlediğim en iyi iki bölümlerdi.

  1 -4
 9. @nurrpn8z

  Astronot Marx’ın sözünü söylediği yerde tüylerim diken diken oldu.

  2 -4
 10. @he-who

  fear yhe walking dead — TWD deden kat be kat iyi bir dizi olduğu bu bölümle bir kez daha kendini ortaya koydu.
  Senaristler jeremiah ı öldürerek yeni bir HERSEL oluşmasına engel oldular.
  Kaldı ki her iki diziyi de ele aldığında TWD de -aaaa bunu daha önce fear the walking dead de görmüştüm-dedeiğim pek çok şeyi TWD de gördüm.
  ADAMLAR sanki TWD de yaptıkları hataları burda yapmamak için and içmişler gibi,helal olsun baştan sona tüylerim diken diken izledim.

  Canımı sıkan tek şey OFELİA oldu.

  kızım sana gitmi dediler kendi kendine toton kalktı.
  Triplere girdin sonra da kaçtın.
  şimdide benim insanlarım kızıl derililer diyorsun.

  9 -9
  • @Onurtasdeler

   twd iyi olması imkansiz hocam twd kadar her yönü ile arkadaşlık olsun heycan olsun sana her yönü ile duygu veriyor o dizi bu da yoklukta gider sadece o kadar.

   4 -4
  • @DenizAydn35

   Saçma bu dizi twd den iyi olamaz ve bu dizide harika fakat sen twd ile bu diziyi karsilastiramassin ayrıca spoiler kullanmasını ogrenmelisin senin gibi ler yüzünden heyecanı kalmıyor dizinin

   4 -2
  • @kralefe

   Güzel bi gözlem bence bilmeyenler spoiler diye konuşmasın spoiler gelecek bölümlerden söz etmek gelecekten haber vermektir bölümün içinde geçenleri görmek istemiyosanız yorumları okumayın çokmu zor

   2 -12
  • @big beige bug

   güzel kardeşim spoiler butonunun varlığı hakkında bilgin var mı veya bu konu hakkında ne düşünüyorsun biraz anlatır mısın ?

   4 0

intbet