Ayın Sitesi
haftanin_sitesi
İntbet Giriş
300 TL Üyelik Bonusu
10 Dakikada Hızlı Para Çekme
Üye Olun

Dil Seçeneği Doctor Who 10.Sezon 5.Bölüm (Oxygen)

 14 May |  26
Sinema Modu İzledim

Yorumlar (26)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

  Tüm Yorumlar

 1. @KRAL.THEODEN

  hadi lan !

  Spoiler içeren alan!
  hala körmüs :D
  0 0
 2. @onderxyw

  “kainat sizin köpeğiniz olsun” ahaha çok iyidiya

  0 0
 3. @bsra0518

  kainat sizin köpeğiniz olsun?

  0 0
 4. @solayagim

  Yeni gelen doktorun veya yardımcının eskisini aratmayacağı ilk bir kaç bölümden belli oluyor. David gittiğinde çok üzüldük ama Matt daha ilk bölümlerde kendisini kanıtladı. Donna’ya başta alışamadım ama o muhteşem aksanıyla gideni aratmadı. Clara’nın üzerine çok düştüler ve hikayesi derin olduğu için onu da benimsedik ama hiç bir zaman Rose’u unutmadık. Capaldi ve yeni yardımcısı malesef beni hiç bir zaman tatmin etmedi. Doktorun diğer arkadaşlarını da göremeyince dizi çıkmaza girdi. Eğer kısa zamanda doktor rejenerasyon geçirmezse dizinin gideri kalmayacak.

  0 -3
  • @tetan

   bu son rejenerasyon değilmiydi ben öyle hatırlıyorum

   0 -1
 5. @Buraak

  Ben hala Rose’dan sonrasına karşıyım ya. David Tennant ve Rose ikilisi bir kez daha gelmez sanırım. Ya da en azından David ve ya Matt gibi eğlenceli bi Doktor olur umarım bir daha ki Doktor

  4 0
 6. @he-who

  Bu bölüm efsaneye açılıyor…Beyler hazırlıklı olun.Capaldi nin DOCTOR u muhteşem bir jenerasyona evresine hızlı hızlı güzel adımlarla giriyor.
  Peki bu kanıya nasıl vardım?
  Cevap çok basit,2005 yılından beri bu dizi izlerim tahminlerimde yanılmam.
  Ancak hala Capaldi nin DOCTORuna haksızlıklar yapıldığına inanıyorum.
  Peki neydi bu haksızlıklar.
  1)Clara iyi bir ekürü idi ama Capaldinin Doctoruna o denli yapıştı ki:Doctor un önüne geçti.Hatta öyle bir öne geçti ki DOCTOR WHO tarihinde ilk defa bir partnerin adı Doctor dan önce yazıldı başrol olarak halbu ki bu böyle omamalıydı.
  2)Yeterince evsabeler yaratılmadı.Diğer doktorlardan bildiğimiz sorular bu doctor da pek sordurulmadı gizemler yaratılmadı.
  3)Sadece bölüm olsun diye çekilmiş bölümler biliyorum(BİLİYORUZ.)
  4)aMERİKA ya açılmak adına çok amerikan vari hale getirildi.Amerikaya özgü bir dizi gibi oldu.Halbu ki avrupa tarzı eleştirileri iskoç ve irlanda vurguları gallar teması çok daha etkiliydi
  5)Devam niteliği olan bölümler yerine tek seferlik bağımsız bölümler sayısı çoktu.Peşi sıra birbirinin devamı niteliği olan bölümlerde hep raytingler daha bir cafcaflı olmuştu.
  6)Sadece 2,5 partneri oldu.Enerji uyumu için partner aranmadı.
  6)LGBT olayına hiç bulaşılmamalı ama bulaşıldı bir daha olmamalı.
  7)Klasik bölüm oyuncuları yer almalıydı.Pek çok favorim hala dışarıda bekliyor.Muhakak bir iki bölümde onları görmeliyiz.
  8)Diğer DOCTORlar rejenarasyona girmeden elbet muhakak selefleriyle bir bölümde gözüktüler lakin niyeyse bu Capaldinin doctoruna çok görüldü.
  9)Capaldi nin Doctoru yalnız bırakıldı adam kendini bas a gitara falan verdi.
  10)Yaşlı bir doctor görüntüsünün ardında genç bir heyacan yaşadığını hep düşündüm.Adamın eline tam manasıyla çalışan bir sonik tornavida vermeleri bile 1 sezonda gerçekleşti adam gözlük mözlük idare etmeye kalktı.
  11)Kopuk bölümler yaşandı örneğin GALFREY e gittin neden gittin döndün neden döndün tamam orda da yaptın yapacağını ama hani sistemi değiştirecektin.GALFREY in başkanı sendin ne oldu da gerisim geri dünya dasın.Yada dediklerini niye yapmadın.
  12)Mini episodelerle açıklanması gerekenler var daha ama girişim yok.
  13)Bence yeni doctor :Rupert Grint olmalı ben çok yakıştırıyorum bu role haydi hayırlısı…

  5 0
  • @Olhy

   lgbt ne

   0 0
 7. @DrRevolver

  Güzel bölümdü diğer bölümler daha ilgi çekici oldu şuan .Yardımcı karakterde illaha bi faşizmden bahsediyor her bölüm duramıyor sanırım

  1 0
 8. @cbalakus

  şu kız gitsin artık yav. Hiç çekici gelmiyor. Clara, donna, rose yada amy gelsin.

  6 -7
 9. @gracius61
  Spoiler içeren alan!
  Ne demek doktor artık kör? Ya rejenerasyon geçirince düzelir aslında zaten diyorlardı bu sezon rejenerasyon geçirecek diye. Düzelir inşallah ya.
  5 0
  • @Buraak

   Hatırlarsan aynı sey David Tennant’ında başına gelmişti rejenere geçirerek elini tedavi etmişti öyle bişey olur büyük ihtimalle

   0 0
 10. @Olhy

  kasadaki şey ne söylermisiniz.

  0 0

intbet