Ayın Sitesi
haftanin_sitesi
İntbet Giriş
300 TL Üyelik Bonusu
10 Dakikada Hızlı Para Çekme
Üye Olun
Fragmanı izle Zoo

İnsanların doğaya verdiği zarar önlenilemez bir hale geldiğinde ve artık tüm düzeni bozmaları hayvanların yaşam alanlarını da tehlikeye atarak büyük bir tehdit oluşturuluyor. Yaşam alanları ihlal edilen hayvanların birbirleri ile bir şekilde iletişim kurmaları ise büyük bir tehlikenin başlangıcı olacaktır. Tüm hayvanlar nedeni bilinmez bir şekilde anlaşarak insanları tehdit olarak görmeye başlaması ve insalığa savaş açmaları ise birçok insanın zarar görmesine neden olacaktır. Abraham, hayvanlar üzerinde araştırma yapan bir bilim adamıdır ve bu olayın sebebini araştırarak ortaya çıkarmak için elinden geleni yapacaktır.

Yorumlar (29)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

 1. @tarikthefelix

  Kesinlikle şans verilmesi gereken bir dizi. Her bölümün sonunda “Ulan süper bölümdü, bi bölüm daha mı izlesem?” diyeceksiniz.

  0 0
 2. @nisasevencan

  İzlenilmesi gereken bir dizi cidden mükemmel! Her dizide olan gibi hatalar var fakat bilinçaltınıza işliyor sanki siz oradaymışsınız gibi. Bu arada instagram > nisasevencan

  0 0
 3. @neromito

  keyifle izledim teşekkürler yeni bölümleri bekliyor olacagım.

  0 0
 4. @JohnnyQuid

  Ben şahsen sevdim. Hayvanlar alemini sevenlere, tavsiye edebilirim, gene de zevk meselesi, herkes beğenmeyebilir.

  0 0
 5. @XyorumcuX

  …the walking animals… olcak yakında :D

  4 0
 6. @Musu

  güzel sürükleyici bir dizi tavsiye ederim

  1 0
 7. @berke

  Dizinin 1. Sezon 1080p videoları sorunlu neredeyse hepside lütfen ilgilenin yönetici arkadaşlar monitör büyük 720p çözünürlükte izlenmiyor..:(((((

  0 0
 8. @berke

  Arkadaşlar 1. Sezon 6 -7 ve sonra ki bazı bölümler 1080p yazıyor ama 1080p videolarda sorun var açılmıyor lütfen düzeltebilir misiniz..? ( Şimdiden emeğinize sağlık tşkler )

  0 0
 9. @theflash

  Bakalım nazıl bir dizi olacak allahın izniyle bugün başlıyacağım :)

  1 0
 10. @Goko35

  Dizi sardı yahu

  1 0

intbet