Fragmanı izle Westworld

İki konuk ileri teknolojinin kullanıldığı bir eğlence parkında Vahşi Batı macerasına çıkar. Parktaki insanlar robottur ve park Roma, Vahşi Batı ve Ortaçağ dönemlerine benzetilerek sahici bir hayat yaratmak amacıyla tasarlanmıştır.
Merkezi bilgisayar sistemi bozulunca robotlar zincirlerini koparır ve parkın iki konuğu robot bir silahşör tarafından takip edildiklerini fark eder.
West World ya da Batı Dünyası, yapay bilincin ortaya çıkması ve suçun geleceğiyle ilgili karanlık bir yolculuğu anlatmaktadır.

Yorumlar (75)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

  Tüm Yorumlar

 1. @anilarda

  Diziyi anlaması zor, Robotlar her yerde ve hafızaları bölük pörçük. Zaman akışı bile farklı bir tarzda ilerliyor. Dizide olağanüstülükleri görmezden gelerek arka planda verilmek istenen felsefeye inilmesi daha doğru olur kanısındayım. Sanırım bir tur daha atmam gerekecek… böyle olursa taşlar daha iyi oturacaktır.

  0 0
 2. @enkalados

  İzlediğim en iyi diziydi NET

  0 0
 3. @Kartal

  Keşke buraya ekleyebilseydim ikinci sezonun tanıtım fragmanını.

  22 Nisanda ikinci sezon başlayacakmış. Site yönetimine sesleniyorum, aman bu dizi kitlesini hafife almayın. Mutlaka çıkar çıkmaz sitede görmek isteriz.

  Yoksa olacaklardan sorumlu olmayız, Fena robotlarızdır ;-).

  3 0
 4. @ritasarioglu

  Hayatımda izlediğim en başarılı dizilerden biri! Yapay zeka nasıl daha iyi anlatılırdı bilmiyorum.. Zaten oyuncular da mükemmel. Diziyi izlerken hem şaşırtıyor hem de düşündürüyor. Hemen başlayın derim.

  0 0
 5. @caglann

  9.5imdb almış daha ilk sezonu yayınlanmış yeni bir dizinin hiç bir bölümü çalışmıyor…
  diziyi komple başka siteden izledim…

  0 -1
 6. @Northern_helm

  Sonuna kadar merakla izleten dizi, açıkcası ben hiçbir şeyi tahmin edemedim izlerken, hatta teorileri falan izleyip yok daha neler dediğimi biliyorum, gerçekten çok çok iyi

  0 0
 7. @niyo

  2018 nisan yada mayıs geliyormuş :)

  2 0
 8. @Scorpionx55

  Arkadaşlar dizinin önemli oyuncularından biri sakatlanmış ya da önemli bir sağlık problemi yaşamaktaymış kimliği açıklanmıyor, 2. sezon büyük ihtimalle 2018 yazına kalacakmış

  0 0
 9. @mitogs85

  bi arkadaşımın tavsiyesi olarak izleyeyim dedim 2 günde sezonu bitirdim nerede yeni sezon!!…

  1 0
 10. @hcesendemir

  2. SEZONNNN !!!

  1 0