Ayın Sitesi
haftanin_sitesi
İntbet Giriş
300 TL Üyelik Bonusu
10 Dakikada Hızlı Para Çekme
Üye Olun
Fragmanı izle Van Helsing

Van Helsing

imdb: 5.8

“The Rising” (Yükseliş) olarak adlandırılan olayın ardından, gelecek 5 yıl vampirler dünyanın hakimiyetini ele geçirir. Vampir avcısı Abraham Van Helsing'in kızı Vanessa Helsing hayatta kalan insanlara yardım etmek ve vampirlere karşı mücadele etmek için yeniden dirilir. İnsanlığın son umudu haline gelen Vanessa, vampirler üzerinde gizemli bir güce sahip olduğunu keşfeder.

Yorumlar (36)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

  Tüm Yorumlar

 1. @RD07

  İlk sezon pek istenileni veremedi ama gideri var ikinci sezondan umudum var başlasın artık

  0 -1
 2. @lazvegas53

  SyFy’nin 2016 yılında başlayan fantastik drama dizisi Van Helsing beklenilen ilgiye ulaşamadı ancak kötü sayılmayacak bir başarıda elde etti. İlk sezonu düşük bütçeyle hazırlandığı senaryo ve dizi akışından açıkça anlaşılan yapım yeni sezonunda daha etkili olacağını tahmin ediyoruz.

  İlk sezon açıkça ifade edersek yetersizdi. Neredeyse tüm bölümler bir bina ve çevresinde geçti. Farklı olarak gördüğümüz bölge sayısı çok kısıtlıydı. Buda senaryonun çok kısıtlı kalmasına neden oldu ancak dizi bütçesinin düşük olması senaryo ve setin kısıtlı olmasına neden olmuştu. SyFy diziye 2. sezon onayı verdi ancak bütçe açıklaması yapmadı. Yeni sezonda kendilerini geliştirebilecekler mi göreceğiz. Eğer bu şekilde devam ederlerse 3. sezonu göremeyeceklerdir.

  Van Helsing 1. sezon reytinglerinde ise ilk bölümü 1.2 milyon ile en yüksek izleyiciye ulaştıkları bölüm oldu. Sezon içinde sürekli düşüş yaşayarak son bölümde 0.5 ile en düşük seviyeyi gördü. Sezon ortalaması ise 0.681 milyonda kaldı. SyFy ortalamasında başarılı sayılabilecek bir seviye, 2016 SyFy reytinglerinde 15 dizi arasında en çok izlenen 6.yapım olmayı başardılar.

  Van Helsing 2. Sezon Ne Zaman

  Kanal yapımcılara sipariş verdiğini açıkladı. Kanada ve Amerika’da studyoları bulunan Nomadic Pictures dizinin yeni sezon çekimlerinin ne zaman tamamlanacağı hakkında bilgi vermedi ancak dizinin en geç 2017 3. çeyreğine kadar hazır olacağını açıkladılar. Şuan için bilinen tek tarih 2017 Eylül- Ekim aylarında yayınlanacağı. İlerleyen günlerde 2. sezon hakkında bilgilerin gelmesiyle makalemize eklemeler yapacağız.

  2 0
 3. @clementine_twd

  arkadaşlar izleyin zevk vericek merak etmeyin bir kaç eksiklikler var ama 2.sezonda düzeltirler.

  0 0
 4. @Mrsnake

  Van helsing Vanessa helsing :) Bence o kadarda kötü değil. Dizinin gideri var. Artık yeni sezon başlamalı.

  1 0
 5. @pharma

  Kotü diyemem ama çok iyi de diyemeyeceğim eehhh

  0 0
 6. @gokhanca

  başlatın artık hergün girip bakmaktan bıktım

  0 0
 7. @eminersin61

  ne zaman başlıcak bilgi bekliyoruz

  1 0
 8. @nun34

  kötü ötesi…

  0 0
 9. @keremix

  dizi mükemmel imp puanı neden düşük anlamadım.bir çok diziyide es geçer.kötü diyenlere şaşırıyorum.eminim kötü diyenlerde izlemekten kendilerini alamamışlardır…kousu itibariyle en iyilerinden.bence kaçırmayın ve izleyin

  0 0
 10. @cobradobra

  Hiçte fena değil severek izliyorum

  0 0

intbet