Ayın Sitesi
haftanin_sitesi
İntbet Giriş
300 TL Üyelik Bonusu
10 Dakikada Hızlı Para Çekme
Üye Olun
Fragmanı izle True Detective

Matthew McConaughey ve Woody Harrelson'ın başrollerini paylaşacağı True Detective, 8 bölüm halinde yayınlanacak olan bir polisiye drama.

17 yıl önce 1995'te yaşanan bazı olayların ardından yakalanamayan bir seri katilin dosyasının günümüzde tekrar açılmasından harekete geçen dedektifler Rust Cohle ve Martin Hart'ın çevresinde gelişen olayları ekrana getirecek olan True Detective, The Killing'in yazarı Nic Pizzolatto tarafından kaleme alınacak. Dizinin yönetmenliğini ise Cary Fukunaga üstleniyor.

True Detective, 8 bölümlük ilk sezonunun ardından yayına devam ederse, her yeni sezonunda yeni karakterler ve dolayısıyla yeni bir hikayeyi ekrana getirecek.

Yorumlar (24)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

  Tüm Yorumlar

 1. @aeren

  Ilk sezonu muhtesemdi, umarim 3.sezonu da goruruz bir gun…

  0 0
 2. @Shelby69

  ilk sezondaki oyunculuk izleyiciyi ekrana saran 2.sezonda yok yazık ettiler.

  0 -1
 3. @flowersjr

  ilk sezonu, her açıdan mükemmel iken; ikinci sezonu, maksimum seviyede hayal kırıklığı olan bir dizi… ilk sezonu kesinlikle izleyin derim ama ikinci sezon, tercihinize kalmış…

  0 0
 4. @mucobulut

  3. Szeon gelmeyecek mi? 2 yıl olmuş neredeyse?

  0 0
 5. @ykurnaz

  Matthew McConaughey sayesinde izlediğim harika bir dizi fakat 2. sezonu traş ;)

  1 0
 6. @Fanik

  2.sezonun yorumlarda neden bu kadar kötü eleştirildiğinin sebebini anlamiyorum, ama bana göre dizinin her iki sezonu harika. Bol aksiyon görmek isteyenlere bir az sıkıcı da gele bilir. Hatta ikinci sezonda aksiyon 1.sezondakindan daha fazla. Demek istediğim yorumlara aldırmayın ve her iki sezonu da keyifle izleyin.

  0 0
 7. @DoctorStrange

  Rust Cohle diyorum başka bir şey demiyorum.

  1 0
 8. @cevik06

  3. sezon kışa girerken gelecekmiş…The walking dead den tanıdığımız Norman Reedus (Daryl) da yer alacakmış.Şimdiden heyecanlıyım ve 2. sezonun hayal kırıklığından sonra bomba bir sezonla telafi edileceğini düşünüyorum umarım yanılmam.

  2 0
 9. @serkankalkan07

  yeni sezon var mı ? varsa ne zaman bilen varmı arkadaşlar.

  0 0
 10. @furkan556

  dizi bittimi biri cevaplasın lütfen

  0 0

intbet