Ayın Sitesi
Fragmanı izle The X Files

GERÇEK ORADA BİR YERDE...
FOX MULDER VE DANA SCULLY BİLİNMEYENİ, SÖYLENMEYENİ, GİZLENENİ ARIYOR
Dünya dışı varlıklara inanır mısınız? Uzayda bizden başka canlılar, bizimki kadar ileri, hatta daha ileri uygarlıklar var mı sizce? Bazı geceler pencerenizden dışarı baktığınızda gördüğünüz ışık saçan uçan nesne UFO olabilir mi dersiniz?
Bu gibi sorulara olumlu cevap verme eğiliminde olan biriyseniz The X-Files tam size göre demektir.
FBI’a bağlı olarak çalışan ve dünyanın dört bir yanındaki esrarengiz olayları araştıran gizli bir birimin iki ajanı, Ajan Fox Mulder ve Ajan Dana Scully ile birbirinden garip olaylara tanık olacak ve hükümet yetkililerinin sakladığı gerçeklerle yüzleşeceksiniz.
ABD’de 1993 yılında ilk kez ekranlarda görülen The X-Files 9 sezon boyunca en çok izlenen ve en sevilen diziler arasında yer aldı. Chris Carter’ın yarattığı konsept üzerine inşa edilen dizi gerçek bir efsane haline geldi ve dünyanın dört bir yanında hayranları tarafından The X-Files kulüpleri kuruldu.

Yorumlar (13)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

  Tüm Yorumlar

 1. @fraz

  3 Ocak’ta geri dönüyor, hazırlanın.

  0 0
 2. @mTn89

  9.sezonun videoları kaldırılmış bilginize.

  0 0
 3. @DrRevolver

  bir bölüm izledim güzel geldi ama gözüm korktu baya uzunmuş 10 sezon 24 bölümden ohhhooo

  0 0
 4. @Tioelciey

  başlamayı düşünüyorum arkadaşlar tüm sezon ekli mi veya herhangi bir sezonda senkron bozukluğu var mı çünkü oz da 5. sezonda senkron bozukluğu vardı orda bıraktım burdada var mı öyle bir sıkıntı

  0 0
 5. @cs go

  10 sezon 6 bölüm almış onay 11 sezon almış onay

  1 0
 6. @JamesByronDean

  10. sezonun akıbeti ne oldu? Bu kadar mıydı? Bilgisi olan varsa paylaşsın, çünkü çok saçma bir yerde nokta ya da virgül koydular!

  0 0
 7. @NOASH

  Tarihine göre mükemmel bir dizi tebrik etmek gerekiyor hikayeler bağlamalı olsa daha hoş olurdu doctor who gibi mesela 1 sezondaki bir şeyle 2 sezonda karşılaşsak falan ama napalım hayırlısı.

  0 0
 8. @Schwest

  Her bölüm ayrı konu mu işleniyor öyle duydum? Sadece bir hikayeye bağlı değilmiş her bölüm ayrıymış. Böyle olması kötü oldu…

  0 0
 9. @Schwest

  Ruhi Çenet’ten gelenler?

  3 -1
 10. @canorkan

  Yıllarca çok severek izlediğim dizi… Duchovny ve Californication dizisini keşfetmeme ve büyük keyifle izlememe sebep oldu.
  Bir tek sıkıntı var dizi ile ilgili bende, Fox Mulder karakteri devamlı sopa yiyor… Arada bir sen de birilerini vur, sopa at di mi ? Adam için üzülüp telaşlanmaktan gına geldi :)
  Dizi muhteşem, o başka…

  4 0