Fragmanı izle The Terror

The Terror

imdb: 8.9

Gerçek bir hikayeden uyarlanan dizi 1847 yılında geçiyor. Kraliyet Donanması, Northwest Passage’ı bulmak için tehlikeli bir yolculuğa atılır. Sınırlı kaynaklarla zorlu koşullarda yaşamaya çalışan insanlar gittikçe umudunu yitirmekte günden güne paranoyaklaşmaktadır. Kraliyet Donanması’nın keşif yapmak için çıktıkları yolculukları zorlu bir hayatta kalma mücadelesine dönüşmüştür.
Dan Simmons’ın çok satılan kitabından uyarlanan dizinin başrollerinde Jared Harris ve Tobias Menzies yer alıyor. Gerilim dolu dizinin oyuncu kadrosunda ayrıca Ciarán Hinds, Christos Lawton,Matthew McNulty, Adam Nagaitis, Nive Nielsen gibi isimler yer alıyor.

Yorumlar (36)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

  Tüm Yorumlar

 1. @TAMER

  Tiyatro, kitap okuma kültürü unutturulmuş yeni Türkiye neslinin yorumları.

  0 0
 2. @haloaga

  Diziye ikili diyaloglar sıkıcı, gereksiz uzun diyen arkadaşlar dizide mekan ve konu zaten dar. Ki zaten asıl önemli olan öyle bir durumda kalan insanların psikolojisi, bu durumda girdikleri diyaloglar, verdikleri tepkiler. Dizinin bu durumu çok iyi yansıttığını düşünüyorum. Dizi size zaten aksiyon vadetmiyor. Zevk almanız ne için izlediğinize bağlı. Psikolojik ve gerilim dolu bir dizi izlemek isteyen arkadaşlar çok fazla keyif alacaklardır.

  1 0
 3. @OnLytheBrave

  Tuuanbaq olayını bıraz abartmıslar bence bıldıgın kutup ayısı işte şu ankı kurusel ısınma vs nedenlerı olmasa nufusları o zamanı dusunursek cok daha fazla olmalı o konuda bıraz diziye heycan katmak ıcın kullanmıslar sankı ..way be dedırti son bölümlerde güzel bence.

  1 0
 4. @harunakdemir

  Gereksiz yere uzatılmış bir çok ikili diyalogla dolu. Öyle ki ne izlediğinizi unutturuyor. Bol vakti olanlar izlesin yine de.

  0 -2
 5. @ ?

  ne güzel dizi. beğenmemek için nasıl bir seviyede olmak gerekiyor acaba

  2 0
 6. @breadpit

  çok beğendim.
  sonlara doğru bir iki bölümde tempo düşer gibi olsa da toparlanıyor.
  çeviri-hitokiri-her zamanki gibi iyi.
  benim favorilere gider..

  0 0
 7. @pitney

  Beklentinizi yüksek tutmayıp bolca boş zamanınız varsa izlenebilir. Oldukça yavaş ilerleyen zaman zaman sıkıcı olabilen bir dizi.

  2 -5
  • @selin90

   Bana görede son yıllarda izlediğim en müthiş dizi. Yabancı dizi hayranlarının kaçırmaması gereken bir yapım.

   2 -2
 8. @mirhan loran

  FRAGMANI İZLEDİM VE YORUM YAPIYORUM. ÇOK GÜZEL BİR YAPIMA BENZİYOR , OLMASA BİLE O ZAMANKİ TARİHİ HAVAYI ÇOK İYİ YANSITMIŞ . İZLENİR.

  1 0
  • @mirhan loran

   iLK BÖLÜMÜ İZLEDİM ENFES BİR DİZİ TEBRİK EDİYORUM . GÖRÜNTÜLER. BAKIŞLAR .. DURAĞAN DİZİLERİ SEVMEYENLER İÇİN SIKICI GELEBİLİR.

   1 -1
 9. @Pavoreous

  Dizinin kurgusu gerçeklere dayanıyo o açıdan +1 puan bu arada efsane bir diziye benziyo 2 bölüm izledikten sonra baya baya sarıyo ‘_’

  1 0
 10. @atsizbeg

  4 ve 5. bölümler de yayınlanmış alt yazılı olarak kısa sürede eklerseniz olay olur.

  0 0