Ayın Sitesi
haftanin_sitesi
İntbet Giriş
300 TL Üyelik Bonusu
10 Dakikada Hızlı Para Çekme
Üye Olun
Fragmanı izle The Shannara Chronicles

Terry Brooks’un Shannara Efsanesi isimli fantastik kitap serisinden uyarlanacak olan dizi, şimdiki medeniyetin yok olmasından binlerce yıl sonraki bir zamanda geçiyor. Orta Dünya'da geçen dizinin ilk sezonu serinin ikinci kitabı olan The Elfstones Of Shannara’yı ele alacak.
Ellcrys olarak bilinen Elf ağacı ölüyor, kötü haber ise Demon World’u kötülüklerden ve karanlık büyülerden koruyan tek şey odur. Elf ağacının ölmesini engellemek için sihirli kilidin bulunması gerekir. Ancak binlerce yıldır sihirli kilit kullanılmamıştır. Elves, Wil Ohmsford’un yardımını alarak kilidi bularak elf ağacının ölmesini engelleme görevini alır ama işleri düşündüklerinden çok daha zor olacaktır. Dizi 1977 yılında Terry Brooks tarafından yazılmış Shannara serisinden uyarlanılarak hazırlanmıştır. Kitap en çok satanlar listesinin zirvelerinde yer almaktadır.

Yorumlar (75)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

  Tüm Yorumlar

 1. @okuyucu13

  2 sezon ne zaman??

  0 0
  • @alaraayvaz

   eylül ayında başlıyıcak

   0 0
 2. @aaakpinar

  2. sezon ne zaman başlıyor ?

  0 0
 3. @Col ruzgari

  Çok güzel olabilirmiş ama yapılamamış ve ergen dizisine dönmüş

  0 0
 4. @talebe80

  geçekten sürükleyici ve güzel izlemenizi tavsiye ederim

  0 0
 5. @gglol

  Fantastik kurgu bir serinin kitabını okuduysanız eğer o kitabın filminden-dizisinden bir şey beklemeyin derim. Birincisi fantastik ve bilim kurgu dizi-film çekmek herkesin harcı değildir(yada oynamak), ikincisi herkesin lotr’daki gibi bir diziye-filme 94.000.000 $’lık bir bütçe ayırmaya gözü yemez :/ lakin ben tüm efso dizileri izledim hatta efso olmayan dizileri de izledim bolca vaktim de var bana dizi verin diyorsanız alın size bol elfli, druidli dizi oturun kalkın izleyin.

  1 0
 6. @gglol

  Eğer fantastik kurgu bir serinin kitabını okuduysanız dizisinden-filminden bi halt beklemeyin, olmuyor abi küçük bütçelerle yapılan işler bunlar kimse lotr’daki 94.000.000 $ ı cepten çıkarmaya gözü yemiyor. Ama iyi mi iyi, ben tüm dizileri izledim, boş vaktim de çok bana farklı şeyler verin derseniz alın size elfler,cüceler,druidler izleyin :/

  0 0
 7. @DARKBLUEARCHER

  KESİNLİKLE İZLEMELİSİNİZ !

  0 0
 8. @dogacan

  2. sezonu ne zamana bilen var mı?

  2 0
  • @DARKBLUEARCHER

   2017 de deniliyordu bir kaç aya başlamasını temennü ediyorum.

   0 0
 9. @utkankaan55
  Spoiler içeren alan!
  İlk bölümlerinde efektlerin güzelliği vesaire beni çok etkiledi fakat daha sonra bozmayı başladı.İlk bölümlerde saldıran o kanatlı demonlar beni cezbetti çok hoşuma gitti.İlerleyen bölümlerde hiç gözükmedi böyle kaliteli yaratıklar, saçma sapan iki baltalı dev canavar felan olsun hiç hoşuma gitmedi hoşuma gitmedi derken kaliteleri hoşuma gitmedi yoksa fikir olarak gayet hoş ve diziye uygun.Umarım 2. sezon dizinin kalitesi iyileşir
  2 0
 10. @akucba

  1.ci sezondaki sacmalılar

  Spoiler içeren alan!
  elflerin 4 bölümde gidip 2dkda dönüş yolunu tamamlamaları döndüklerinde sevişmeleri fln :) zamanları fazlaymış gibi

  dışında iyi kalpli dizidir kendisi bi yamuğunu görmedim :)

  3 -1

intbet