Fragmanı izle The Punisher

The Punisher

imdb: 9.4

Dizi, daha önce "Daredevil" dizisine konu olan Frank Castle'i merkezine almaktadır. Karakteri The Walking Dead dizisinden de hatırlayacağınız Jon Bernthal canlandırmaktadır. Kendisine "Punisher/İnfazcı" adını veren Frank, öldürücü yöntemlerle suçla mücadele eden bir antikahramandır. Ailesinin mafya tarafından öldürülmesinin ardından kendine has yöntemlerle, ne pahasına olursa olsun suçluları avlamaya başlar. Girdiği bu yolda işkence etme, adam kaçırma, tehdit etme ve her türlü öldürme yöntemini kendisine mübah sayar. Kısa zamanda suç dünyasında tanınan biri haline gelir.

Yorumlar (40)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

  Tüm Yorumlar

 1. @cagdas1128

  Hiç öyle yorum aramayın aksiyon seviyorsanız gözü kapalı başlayın 2.sezonu iple çekiyorum.

  2 0
 2. @jandlax

  bu dizi bittimi yoksa daha devam ediyomu burayamı eklenmedi

  0 0
  • @muhammedkayya

   kardeşim kör müsün ? eklenmişya

   0 -1
 3. @jandlax

  2. sezonu yokmu yoksa daha gelmedimi

  0 0
 4. @Ahmet Ak

  Bu diziyi bitirenlere kesinlikle Agents of Shield dizisini öneriyorum boşluğunu dolduruyor ve bence çok daha iyi.Biraz geç saran bir dizi bu da.10.bölümlerden falan sonra harika bir olay örgüsü bekliyor kesinlikle izleyin arkadaşlar ilk sezondaki ters köşe efsanedir.

  0 0
 5. @SahinVeli

  Mükemmel dizi

  0 0
 6. @EskiKomando

  Başarılı. Her gün bir bölüm izlemek daha faydalı olacaktır, tüm sezonu bir güne sığdırmayın :)

  0 0
 7. @ritasarioglu

  Herhalde izlediğim en iyi Marvel dizisiydi. Gerçekten aksiyon sahneleri müthişti, heyecandan resmen yerimde duramadım. Başrol karakteri tam rolünün adamı zaten.. Bir an önce 2. sezon gelse de izlesek :)

  0 0
 8. @Alashan

  Şahsi görüşüm bana göre en iyi Netflix yapımı dizidir.Punisher karakteri bu kadar mı oturur bir insana adam Punisher olmak için doğmuş resmen.1 dakika bile düşünmeden başlayın ve sakın 1.bölümde kapatmayın devam edin.1 sezonu bir günde izledim pişmanım.Shane bence ricki de cezalandırmalı ama olsun :)

  4 0
 9. @Psaemreinc

  Bölümler Açılmıyor admin

  0 0
 10. @solak

  iyiydi ..

  0 0