Ayın Sitesi
haftanin_sitesi
İntbet Giriş
300 TL Üyelik Bonusu
10 Dakikada Hızlı Para Çekme
Üye Olun
Fragmanı izle The Path

Başrolünde Breaking Bad'in Jess Pinkman'ı Aaron Paul'un bulunduğu drama türündeki dizi; inanç, aile, güç, ilişkiler gibi konular üzerinde birtakım sorunlar yaşayan bir aileyi merkezine alıyor.

Yorumlar (18)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

  Tüm Yorumlar

 1. @DARK LAWYER

  2.sezon yeni bölümleri zamanında yüklerseniz daha iyi olacak. zira yeni bölüm çıktıktan 1-2 hafta sonra yüklüyorsunuz

  0 0
 2. @DenizAydn35

  Dizi harika olması gerektiği gibi :)

  0 0
 3. @RD1907

  Sevgili yöneticiler, 2. sezon başladı, bekliyoruz yeni bölümleri, şimdiden emeğinize sağlık :)

  0 -1
 4. @babocan

  yeni sezon başladı.

  0 0
 5. @iskenderizm

  yeni bolum ne zaman gelcek?

  1 0
 6. @siyahatliprens

  Dizi berbat ötesi. Ey yöneticiler şuraya tc kimlikle üye kaydı yapın 18 yaşından aşağı tek izledikleri dizi olan brıkın bıd ile prisin bırık dışına çıkmamış bebeleri almayın. Dizi berbat ötesi öyle yorumlar yapıyorlar ki görende mükemmel sanır. Sırf tanıdık oyuncu var diye diziyi ilahi bir güce taşımışlar. Bu yorumu okuyup başlayacak olanlar. Boşverin ergenleri beş para etmez dizi.

  1 -9
  • @Nergiserguven

   @siyahatliprens diziyi sevenlere ergen diyen arkadaşım, senin kullanıcı adın ne kadar da ergen olmayan bir admış…………………….

   8 0
 7. @ozntyr

  “pek de enteresan bir şeye benzemiyor ama bir bölüm bakayım” dedim ertesi gün yeni bölüm ne zaman gelir diye bekliyorum :D neden bu kadar beğendim bilemiyorum :D

  0 -1
  • @Themask262

   Diziye kötü diyenin mantığını anlamış değilim

   0 0
 8. @Henry

  5. bölüm hala neden yüklenmedi anlamıyorum?

  1 -1
 9. @Minevra

  @kivancpehlivan Hayır devamlılığı olan bir dizi.Genel olarak bi topluluk düşün. Bu topluluğun kendine ait site gibi bir yerleri var. Yani genel olarak mekan burda geçiyor. Her bölüm farklı hikaye dediğinde biraz kahkaha attım çünkü dram dizisinde özellikle bu dizide hikaye ağır işliyor. Ayrıca dizi oyuncularları çok sağlam. Bu diziyi aksiyon dışında sakin, güzel bir aile dizisi izlemek istiyorsan izleyebilirsin. Olumsuz yorum yapan arkadaşlara saygım var bu arada ama dürüst olalım o arkadaşların çoğu aksiyon ve macera seven insanlar ve sağlam bi kan,çatışma ortamı göremediklerinden kendilerine hitap etmiyor. Bu dizi başlamadan dram türünde olduğu ve diğer dizilerden çok farklı alanda olduğunu söyledi zaten. Alan farklı ve bence kendi türünde en iyilerinden olmaya aday. Şimdiden iyi seyirler.

  4 -1
 10. @kivancpehlivan

  Ulan soru soruyoruz cevaplamadıkları yetmiyor gibi bir de eksi puan veriyorlar :)

  11 -8

intbet