Fragmanı izle The Path

Başrolünde Breaking Bad'in Jess Pinkman'ı Aaron Paul'un bulunduğu drama türündeki dizi; inanç, aile, güç, ilişkiler gibi konular üzerinde birtakım sorunlar yaşayan bir aileyi merkezine alıyor.

Yorumlar (20)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

  Tüm Yorumlar

 1. @Oneness1

  Dizi bircok yönden etkileyici basladi. Dogmalar, Bilinmeyenden korkma ve bireysel spirituel yolculuk uzerine çok yönlü sorgulama istegi yaratiyor. Goz kismina deginen bircok arkadas olmus. Detayli arastirilirsa, M.Ö. Bütün semavi olan dinlerden bile binlerce yil öncesine varan hatta (RA) dan bile.. Göz (Gören ve Görülen) diger deyisle hakikat i spirituel uyanis ve aydinlanmayi temsil etmistir. Illuminate(aydinlanma) kelimesini gunumuzde bircok akim, dernek vb. Kuruluslarin iyi veya kotu niyet olarak kullanmalari, Göz ve onun temsil ettigi hakikati degistirmez.

  0 0
 2. @Henry

  Bu dizi, oyuncular ve konu çok iyi ama senaryo kötü. ama izlemeye devam edeceğim.

  0 0
 3. @DARK LAWYER

  2.sezon yeni bölümleri zamanında yüklerseniz daha iyi olacak. zira yeni bölüm çıktıktan 1-2 hafta sonra yüklüyorsunuz

  0 0
 4. @DenizAydn35

  Dizi harika olması gerektiği gibi :)

  0 0
 5. @RD1907

  Sevgili yöneticiler, 2. sezon başladı, bekliyoruz yeni bölümleri, şimdiden emeğinize sağlık :)

  0 -1
 6. @babocan

  yeni sezon başladı.

  0 0
 7. @iskenderizm

  yeni bolum ne zaman gelcek?

  1 0
 8. @siyahatliprens

  Dizi berbat ötesi. Ey yöneticiler şuraya tc kimlikle üye kaydı yapın 18 yaşından aşağı tek izledikleri dizi olan brıkın bıd ile prisin bırık dışına çıkmamış bebeleri almayın. Dizi berbat ötesi öyle yorumlar yapıyorlar ki görende mükemmel sanır. Sırf tanıdık oyuncu var diye diziyi ilahi bir güce taşımışlar. Bu yorumu okuyup başlayacak olanlar. Boşverin ergenleri beş para etmez dizi.

  1 -9
  • @Nergiserguven

   @siyahatliprens diziyi sevenlere ergen diyen arkadaşım, senin kullanıcı adın ne kadar da ergen olmayan bir admış…………………….

   8 0
 9. @ozntyr

  “pek de enteresan bir şeye benzemiyor ama bir bölüm bakayım” dedim ertesi gün yeni bölüm ne zaman gelir diye bekliyorum :D neden bu kadar beğendim bilemiyorum :D

  0 -1
  • @Themask262

   Diziye kötü diyenin mantığını anlamış değilim

   0 0
 10. @Henry

  5. bölüm hala neden yüklenmedi anlamıyorum?

  1 -1