Ayın Sitesi
haftanin_sitesi
İntbet Giriş
300 TL Üyelik Bonusu
10 Dakikada Hızlı Para Çekme
Üye Olun
Fragmanı izle The Man in the High Castle

Philip K. Dickin 1961 yılında yayınlanan aynı isimli kitabından esinlenerek yapılacak dizidir. Kitapta Alman ve Japonların ikinci dünya savaşını kazandığı bir dünya kurgulanmıştır.
Nazi Almanyası ve Japon İmparatorluğu II.Dünya Savaşı'nı kazanmışlardır. Dünyanın çeşitli yerlerine kukla hükümetler kurarlar. ABD'nin bir kısmını Japonya işgal etmiştir. İtalya tüm akdenizi ele geçirmiştir. SSCB dağıtılarak yok edilmiştir. Dünyada Almanya ve Japonya arasında soğuk savaş başlar. Hitler'in yerine gelen Bormann Ay, Venüs ve Mars'ta koloniler kurdurur.
Rufus Sewell, Luke Kleintank ve Alexa Davalos'un başrollerinde olduğu dizinin yapımcılığını usta yönetmen Ridley Scott üstleniyor.

Yorumlar (21)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

 1. @GA09

  Selamlar,

  1. Sezonu izleyemiyorum,acaba sistemden silinmis olabilir mi?.

  Tesekkurler

  0 0
 2. @NimbleSoul

  2. sezon bugün çıktı ve bölümler İngilizce alt yazılarıyla birlikte internete düşmeye başladı. Yeni bölümlerin DiziBox’a eklenmesini sabırsızlıkla bekliyorum ve çevirmen arkadaşlara kolaylıklar diliyorum. :)

  2 0
 3. @scaffeys

  Sabirsizlikla yeni sezonu bekliyorum gelsede izlesek artik

  2 0
 4. @ygulbahar

  1984’lüyüm, cok dizi izliyorum, bu diziyi de cok sevdim. Bizim jenerasyonun hosuna gider bence. Tam anlatamadim ama anlayan anlamıştır umarim :))

  5 -1
 5. @bunyo

  sıkılmam farklı bakış açılarına farklı bi dünyaya açığım diyen varsa güzel bi dizi aynı şeyler sıktığı için heralde ben bunu çok beğendim

  0 0
 6. @Durdane

  dizinin 10 bölümü nerde ??

  1 0
 7. @YsmGnslChz çevirmen

  @SkoRPA denyo musunuz yoksa bize mi öyle geliyor :)

  6 -5
 8. @SkoRPA

  28 şubat 28 ekim kasım aralık?? 20 kasımda ilk sezonun bütün bölümeri yayımlandı halbuki sorun ne?çevirmenler fazla mı istiyo yoksa cimri misiniz?

  2 -7
 9. @Slovier

  Akdeniz’in tamamını İtalya almış diyor ne güzel ya :)

  1 -6
 10. @Denocan

  Amazon bütün bölümleri geçtiğimiz gunlerde yayınladı . Dizi box çevirmenleri heycanla bölümleri bekliyoruz. Şimdiden emekleriniz için teşekkürler .

  1 0

intbet