Ayın Sitesi
haftanin_sitesi
İntbet Giriş
300 TL Üyelik Bonusu
10 Dakikada Hızlı Para Çekme
Üye Olun
Fragmanı izle The Last Ship

Dizi, William Brinkley’in 1988′de yayınlanan aynı isimli romanının uyarlaması...
İnsanlık yok olmanın eşiğinde; çünkü dünya genelinde bir felaket gerçekleşmiştir. Bir virüs ortalığı kasıp kavurmuş ve bir avuç insan hayatta kalmıştır. Bir muhribin (torpido, top ve denizaltılara karşı silahlarla donatılmış, küçük, hızlı giden savaş gemisi) mürettebatı, virüsün çaresini bulmak ve insanlığı kurtarmak için ellerinden geleni yapmak zorundadırlar.

Michael Bay, Bryan Fuller ve Andrew Form üçlüsü yapımcılığı, ilk bölümü kaleme alan Hank Steinberg ve Steven Kane de dizinin yürütücülüğünü üstlenecek.

Yorumlar (28)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

 1. @Wertyparty

  1. SEZON “10 NUMARA” ONDAN SONRA KLASİK AMERİKA ZIRVALARI

  0 0
 2. @Kontogo

  Bir diziyi izleyeceklerime nasıl ekliyoruz ?

  0 0
 3. @AhmtCml

  En favori dizim 4.Sezon nerdesinn :(

  0 0
 4. @350ZLover

  Dizinin içerisindeki oyuncuları karakterlerine uyumlu buluyorum yani herhangi bir bağlantısız nokta -şuana kadar- görmedim. Çekildiği ülke üzerine sürükleyici bir senaryosu var. İzlenebilir bir yaz dizisi olarak görüyorum ve dizilerin olmadığı bir zamanda -yaz ayları içerisinde- yayınlanması (benim açımdan) gerçekten iyi oluyor.

  Sonuç olarak; Dizinin senaryosu, oyunculuğu, etkileyici sahneleri gereği tavsiye edilebilir bir dizi olarak görüyorum ve izlemenizi tavsiye ediyorum. (Seçim tabiki siz izleyici kitlesine kalmış… Sonuçta bu tür dizileri sevmeyedebilirsiniz.)

  Mini bir spoiler;

  Spoiler içeren alan!
  2.sezonun sonunda sevdiğim ve rolüne uygun bulduğum karakterin öldürülmesi (Karakter: Doctor Rachel Scott) biraz burukluk bırakmadı değil fakat senarist böyle uygun görmüş deyip geçebiliyorum anca.. :))
  0 0
 5. @myxo

  başlıyorum bugun diziler bitti :(

  0 0
 6. @98732100

  Dizi sürükleyici ve güzel. Ancak amerikan propagandası üst seviyede. Düşmanlarını böyle dizilerle kötü gösterip kendilerini yardımsever insancıl gösteriyorlar. Rus komutanı tecavüzcü amerikan komutanı tam bir kahraman dizede :D terörist saldırı oluyor hemen el kaidenin adamları diyorlar. ailemi 11eylülde kaybettim falan filan. Böyle şeylere takılmazsanız dizi gayet güzel :D

  3 -3
  • @Auschwiitz

   Dizi hangi ülkede yapılıyorsa kendi ülkesini güzel göstericek tabi gelipte bizim ülkemizi övücek hali yok.

   0 0
 7. @berkvenedik

  Her bir bölümü bir filme bedel olan bir dizi ve en favori dizim.

  2 -1
 8. @su_stilinski

  harika..

  1 -1
 9. @sami2563

  3.sezon 9.bölüm neden yayınlanmadı?

  0 0
 10. @hakbas

  bugünkü bölümün neden gelmediğini bilen var mı?

  0 0

intbet