Fragmanı izle The Gifted

The Gifted

imdb: 8.6

X-Men filmleri ile aynı örgüye sahip olan Gifted; banliyöde yaşayan bir ailenin, çocuklarının mutant güçleri olduğunu bir anda öğrenince değişen hayatlarını anlatıyor. Mutantların güvensizlik ve korkuyla muhattap olduğu dünyada, mutantların oluşturduğu bir topluluk; mutantların insanlarla beraber yaşaması için uğraş vermektedir. Düşmanca davranan hükümetten kaçmaya çalışan aile; mutantların oluşturduğu yer altı ağına katılır ve hayatta kalabilmek için savaşmaya başlar.

Yorumlar (28)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

  Tüm Yorumlar

 1. @aydogmusserhat

  İzlemeye değer bir dizi.

  0 0
 2. @Ouroboros96

  Çok büyük bir beklenti ile izlenirse hayal kırıklığı yaratabilir, Çerezlik dizi.

  0 0
 3. @Northern_helm

  Bütün mutant dizi filmleri arasında en kötüsü bu. Mantık hataları var dolu,

  Spoiler içeren alan!
  ve işler ciddiye bindiğinde kimse gücünü kullanamıyor nedense

  .

  2 0
 4. @aborijin00

  ya 11. bölüm ne zaman gelecek sabırsızlıkla bekliyorum

  0 -1
 5. @berdus

  Yapim guzel ama daha basarili olabilirdi HEROS dizisindeki zavkli tam olarak alamasamda azda olsa o tadi veriyor belki ileriki bolumlerde dahada guzellesir..Izlenmeli mi evet bence izlenmeli paylasimlar icin tesekkurler

  2 -1
 6. @tvtg_DiziKurdu

  Çok iyi bir dizi kesinlikle tavsiye ediyorum. İzleyin !

  0 -1
 7. @baranttas

  İdare Eder

  1 -2
 8. @camelot41

  süper izlemeyen pısman olur !!!

  0 0
 9. @cetinkupucu

  Dizi tam bir eğlencelik. Güzel vakit geçirmek, günün yorgunluğunu atmak, iş yada okul ortamının bütün gün insanın üzerinde biriktirdiği gerginliği azaltmak adına gerçekten çok iyi.

  0 -1
 10. @siiisii

  Yorumlara bakarak çok kararsız kalmıştım, iki farklı görüşün yorumları arasında uçurum var. dizi sayfasına harikaya da berbat yazıp geçmektense ayrıntılı görüşünüzü bildirmeniz taraftarıyım ki insanlar ben gibi 3 hafta beklemesinler izlesem mi diye :)
  X man serisinin her hangi birini izlemedim ne dizi ne film ama başka fantastik diziler izliyorum ; Arrow, The Flash, Tomorrow People, Humans vb aklıma gelmeyen pek çok dizi izledim.Konu biraz klasikleşti,farklı özelliklere sahip mutant grupla insanoğlunun çekişmesi her zamanki gibi ama fantastik seviyorsanız bunu da seversiniz. Ha çok şey katar mı size ya da izlemeseniz kaybettirir mi bilemeyeceğim sadece 1 bölüm izleyip geldim. İyi seyirler

  3 0