Fragmanı izle The End of the F***ing World

The End of the F***ing World

imdb: 8.5

James 17 yaşında bir ergendir ve psikopat olduğunda da fazlasıyla emindir. Sürekli değişen ruh hali, hiçbir şeyi umursamaması ve soğukluğu bu düşünceye onu itmektedir. Şimdilerde de bir insanı öldürebilecek kadar güçlü olduğunu düşünmektedir. Aklında ise ilk cinayeti için harika bir seçim bulunmaktadır.
Alyssa da 17 yaşında bir gençtir ve okula yeni gelmiş olan aksi ve havalı bir kızdır. İnsan doğasına aykırı davranmaktadır ve okulda oldukça popülerdir. Fakat kendisini buraya ait hissetmiyordur. James ile karşılaşınca ruh eşini bulmuş olduğuna inanır.
Başrollerinde Black Mirror‘ın son sezonundan tanıdığımız Alex Lawther ve The Lobster‘daki rolüyle aklımızda kalan Jessica Barden‘ı izleyeceğimiz kara mizah yüklü dizinin ilk sezonu 8 bölümden oluşacaktır.

Yorumlar (8)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

 1. @sudenazyavuz2622

  Sadece bir bölüm izledim ama kaldıramadım.

  0 -1
 2. @ritasarioglu

  Başta “zaten bölümleri kısa başlarsam ne kaybedeceğim” diye başladım ama sonradan ne kadar eğlenceli bir dizi olduğunu farkettim :) Tamamen günün stresinden, yorucu havasından sizi uzaklaştırabilecek bir dizi.

  0 0
 3. @M3rt

  Son 4 bölüm, ilk 4 bölüme göre daha iyiydi. Yinede final sahnesi pek havada bıraktı… 2.sezonu gelir mi bilemem ama böyle bitirmek biraz haksızlık olmuş. Orta karar bir diziydi, izlemesi keyifli ve süresi kısa olduğu için sıkma olayıda yoktu. 7/10

  1 0
 4. @mhmetali13

  Çok eğlenceli ve sürükleyici bir diziydi bitirmenizi tavsiye ederim.İkinci sezonu merakla bekliyorum.

  0 0
 5. @MrEnrique

  Bence hoş bi dizi. Bölümler de zaten kısa. Oyunculuklar hoşuma gitti.

  0 0
 6. @dantescomeback

  Efsoooooo 2. Sezon lütfen

  0 -1
 7. @M3rt

  Saçma, gereksiz ama bir o kadarda izlemesi eğlenceli :D Bölümlerde kullanılan müzikler şahane. Pek bir şey katacağı yok ama vakit geçsin diye izliyorum. Beklentiye girmeden izlenecek bir dizi. Bölümler zaten 20 dakika o yüzden izleyiciyi kasan bir yapım değil.

  1 -6
 8. @ugurcan00

  bir solukta bitirilebilecek muhteşem bir dizi

  1 0