Fragmanı izle The Alienist

The Alienist

imdb: 8.6

Caleb Carr'ın aynı adlı çok satan romanından uyarlanacak olan ve Türkçe'ye Ruh Avcısı ismiyle çevirilen The Alienist, 1896 yılında New York'ta geçiyor. Times muhabiri John Schuyler Moore, okul arkadaşı psikolog "ruh avcısı" Dr. Laszlo Kreizier ve henüz yeni atanmış olan polis müdürü Theodore Roosevelt'in bir cinayet soruşturması için birlikte çalışmalarının hikayesini anlatıyor.

Yorumlar (21)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

  Tüm Yorumlar

 1. @sportiva

  Kairi beğenmedi isen izleme diziyi. gayet orijinal bir yapım. eşcinsellikten neden bu kadar korkuyosun ki ???

  0 0
 2. @muzur55

  çok güzel bir diziydi bence

  0 0
 3. @brocktree

  mezar kazılırken KEPÇE kullanmışlar ve kabak gibide belli oluyordu. çok güldüm

  0 0
 4. @AtilganMost10

  Arkadaşlar mümkünse bu ve bu tarz dizileri, dizi sezon finali yapınca bir çırpıda izleyin. Diğer türlü bir hafta bekleyip izleyince, önceki bölümlerde geçen olaylardan kopuyorsunuz.

  2 0
 5. @kairi

  SAPIK DİZİLERE BİR YENİSİ DAHA EKLENDİ Gene bir amerikan dizisi gene eşcinsellik gene yahudi reklamı ..Bu sefer level atlamış erkek çocuklarının eşsinsel mesleği üzerine kurulu bir cinayet ve iki yahudi dedektif yardımcısı ile insanların bilinçaltına oynamaya çalışmışlar ilk iki bölümü izledim ikinci bölümde ballandıra ballandıra erkek çocuklarının olduğu genelevi ve oğlanları adeta gözümüze sokarcasına ve dünyada kaç tane daha sapık yaratabiliriz edası ile sahneler yapılmış.. Brir hikayede neden eşscinsellik olur ve neden yahudiler biryerlerden bulaşır elbette tesadüf değil. Toplum ahlakını bozmak üzerine yapılmış sapıkça bir dizi kesinlikle izlemeyin…

  7 -52
  • @radagast

   eşcinseller bu toplumun çoğundan daha namuslu eminim, en azından milletin karısına, kızına, çocuğa sarkıntılık yağmıyolar! Yahudilere laf atacağınıza dönüp bi kendinize bakın! bu ülkede ne özgecanlar, ne münevverler yitip gitti! al sana ahlaklı türk toplumundan bir haber!!!! namus bekçisi olmak ne kadar kolay değil mi? ve bunun gibi su yüzüne çıkmamış daha ne olaylar oluyor. biz anca kendimizi kandıralım!!!!
   http://m.posta.com.tr/diyarbakir-da-igrenc-olay-92-sanik-zihinsel-engelli-cocuga-653-kez-haberi-1388153

   17 -8
  • @teohan

   Bizim toplumda ahlakmı kalmışta konuşuyorsun? 80 yaşında hacı dede köpeğe tecavüz ediyor, daha geçen gün 3 yaşında bebeğe tecavüz edildi ve bebek öldü bu ülkede. Neredeydin o zaman ne yaptın da şimdi burada dizilerden bizim ahlakımızn gekçiliğini yapıyorsun! Nietchze’nin sözü geldi seni okuyunca aklıma; “Kim namus ve ahlâk şövalyeliği yapıyorsa, Bilin ki en namussuzu o’ dur.

   63 -5
 6. @M3rt

  İlk duyurulduğu andan itibaren merakla beklediğim bir yapımdı. Şahsen hoşuma gitti ve ilgiyle izliyorum bölümleri. Çok çok beklentiye sokmuyor ama “Taboo” nasıl işleniyorsa bu da öyle işleniyor. Yavaş yavaş ilerliyorlar. Dönem dizisi sevenlerin hoşuna gider diye düşünüyorum. Dizide ki çoğu oyuncuyuda önceki işlerinden dolayı severek takip ediyorum. İzlemek için bir başka neden benim için.

  4 -2
 7. @BlueHatGirl

  sevgili editör bu dizinin siteye eklenmesi çok zaman alıyor niye acaba? ayrıca sorum yanlış anlaşılmasın burada sizi kesinlikle yargılamıyorum sadece merak. diğer dizilerin eklenmesi ve çevirisi çok çabuk oluyor ama The Alienist bayağı sürüyor.

  1 0
 8. @baristkn

  Ilk bölümü izledim yorum yapma ihtiyacı hissettim.

  Spoiler içeren alan!
  ne bekliyorsun play tuşuna bas kardeşim
  2 -3
 9. @selman28

  devamı gelecek dimi çünkğ başlıyorum

  0 -3
 10. @Coskun17

  Oyunculuklar ve senaryo müthiş umarım böyle dizilerin devamı gelir

  3 -3