Ayın Sitesi
haftanin_sitesi
İntbet Giriş
300 TL Üyelik Bonusu
10 Dakikada Hızlı Para Çekme
Üye Olun
Fragmanı izle Supergirl

Kuzeni Superman'in güçlerinin genetik olarak geçtiği Zor-El doğaüstü güçlere sahip olduğunu fark eder, güçlerini kullanmaya başlayan süper kız yeteneklerini geliştirmeye ve nasıl kullanacağını öğrenmeye başlar. Farklı bir gezegen olan Kryptonite'da doğan El dünyaya ulaşmayı başarır onunla mücadele etmesi gerektiğini düşünen Supergirl yeteneklerini kullanarak onunla mücadele etmeyi ve bir kahraman olmayı seçerek macera başlar.

Yorumlar (48)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

  Tüm Yorumlar

 1. @cool0313

  berbat ötesi homoseksüel özendiricisi bir dizi , Allah belalarını versin tüm emeği geçenlere !

  1 -6
 2. @Rewad

  yeni bolum ne zaman gelicek

  0 0
 3. @Rewad

  yeni bolum neden yok ?

  0 0
 4. @Yorumcu13

  Yeni bölüm nerede?

  0 0
 5. @adacelik134

  2.sezon 8.bölüm niye yok dün gelmeliydi ama

  0 0
 6. @Rewad

  ikinci sezon ne zaman başliyo

  0 0
  • @AytuOkatan

   Supergirl 10 Ekim Pazartesi Günü Televizyona 11 Ekim Salı Günü İse 2 Sezon 1 Bölüm İle Devam Ediyor :)

   0 0
 7. @Umutserinoglu

  Tek sıkıntı animasyonlar, dc dizilerinde olduğu gibi bu dizide de animasyonlar kotu fakat en sevdiğim dizi Flash gibi aynı o yüzden çok sevdim

  0 0
 8. @zeykoli

  2.sezonda diziye Superman gelecekmiş. Benim bildiğim Warner Bros. Batman ve Superman’in dizisinin çekilmesini hatta dizilerde isimlerinin geçmesini bile yasaklamıştı. Belki Supergirl diye izin vermiştir.

  1 0
 9. @aygunovic

  Dizi 2.sezon onayını aldı. Amerika sevdi diziyi. 2 sezon tarihini burada açıklamışlar: http://wp.me/p7xb1r-k2

  0 0
 10. @350ZLover

  Yapılan yorumlara baktığımda dizi için ağır eleştirilerde arada yer alıyor. Yani bir dizinin animasyonunu yapmak bu kadar kolaysa kendiniz neden böyle bir dizi çekmiyorsunuz? Madem bu kadar kolay bir diziyi çizgi romanına göre uyarlamak siz neden uyarlamıyorsunuz? Madem kolay görüyorsunuz alın birde siz çekinde bizde görelim.

  Karakterleri diziye uyumlu buldum. Heyecan, aksiyon, dram vs. eksik olmayan bir dizi… The Flash ile olan bölümü konuya iyi bağlamışlardı. Her bölümden sonra “Sonraki bölüm ne olacak aceba?” diye beklediğim olmadı değil.

  Spoiler içeren alan!

  En son bölümde ise “Kapsülün içinden kim çıkacak?” diye merakta kalmışızdır çoğumuz. Benim tahminim “Powergirl” olabilir.

  Eğer diziyi beğenmiyorsanız izlemek zorunda değilsiniz. Dedikleri gibi “Her dizinin ilk bölümleri acemicedir.” ve bu dizide de aynısı gerçekleşti. Bir dizide ilk bölümlere bakarak nasıl ilerleyeceğini anlayabiliyorsanız ileriki sezonlardaki aksiyonun, heyecanın nasıl geçeceğini daha konu oluşmadan anlayabiliyorsanız sizdeki büyük bir yetenek olsa gerek…

  11 -2

intbet