Ayın Sitesi
haftanin_sitesi
İntbet Giriş
300 TL Üyelik Bonusu
10 Dakikada Hızlı Para Çekme
Üye Olun
Fragmanı izle Suits

Mike Ross (Patrick J. Adams) eğitimini yarıda bırakmış bir dahidir. Mike'ın çocukluk hayalleri yaşadığı talihsiz olaylar ve büyük annesine bakma sorumluluğunu almış olmasından dolayı gerçekleşememiştir. Doğal zekası ve inanılmaz hafızası ile Mike geçimini başka insanların yerine LSAT sınavlarına girerek sağlamaktadır.

Harvey Specter (Gabriel Macht) New York şehrinin en iyi avukatlarından biridir ve çalıştığı firmada başkan yardımcılığına terfi etmiştir. Şirket kuralları gereği kendisine bir asistan almak zorunda olan Harvey tesadüf olarak karşılaştığı Mike'ın zekasına, hazır cevaplılığına ve ansiklopedik düzeydeki hukuk bilgisine hayran kalır. Harvey Specter Mike'ı işe almasına rağmen Mike'ın üniversite eğitimini tamamlamamış olması ve şirketin yalnızca Harvard mezunlarını kabul etmesi ikiliyi Mike Harvard mezunuymuş gibi davranmaya iter.

Yorumlar (20)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

  Tüm Yorumlar

 1. @Atlantisreborn

  Böyle dizi yok muhteşem

  0 0
 2. @birsenguven

  Bugüne kadar izlediğim en güzel dizilerden biri. Özellikle Harvey, Luis ve Donna karakterleri ve de senaryo. Muhteşem.
  6. sezonu bana baştan savma geldi. Umarım 7. sezonda tekrar eski kalitelerine kavuşurlar.

  1 0
 3. @M1ghty

  MUHTEŞEM!

  Başka açıklamaya lüzum yok. Başlamadıysanız zaman kaybediyorsunuz.

  Bu arada sezonun devamı 2017 Ocak’ta.

  0 0
 4. @fatihkayafk96

  Başlayınca ve 6.sezon 10.bölüme kadar gelince ailenizden birileri olduğunuzu var sayıyosunuz dizideki oyuncuları, bağlanıyorsunuz ,etkileniyorsunuz bırakmıyor ve bekleyemiyorsunuz diğer bölüm veya sezonları, süper ötesi bir dram komedi mahkeme dizisi How I Met Your Mother dizisini izleyipte bitirenler o boşluğu bu diziyle doldurabilirler hayırlı başlamalar :)

  4 0
 5. @drejan62

  yeni bölümler yayınlanacak mı acaba?

  0 0
 6. @pc_pc

  Yeni bölüm be zaman eklenecek bilen var mı?

  0 0
  • @CrazyPenguin

   2017 Ocak’ta başlıyacak ingilizce bir şekilde arayabilirsin tatile girmişler

   0 0
 7. @pc_pc

  dizi Fevkaladenin fevkinde (Görecelide olsa)…
  8-10 günde 6 sezon izledim ve seçici biriyimdir.
  Ayrıca Dona Karakterine bayıldım…. Cin gibi.. Leb demeden bırak Leblebiyi Direk ÇORUM… O kadar yani… Gerisi size kalmış…

  2 0
 8. @cerebruma

  açık ara çok iyi.

  1 0
 9. @mhlkshn

  5 sezonun 10. bölümü itibariyle inandırıcılığını ve haklı yanını kaybetmiş bir dizi. kocaman bir sahtekarlığın, küçücük bir ”ama o iyi bir insan” cümlesinin arkasına saklanmasını izliyoruz. bu da yetmezmiş gibi zekice kurgulanmış gibi saçma durumları süsleyip aklımızla dalga geçmişler. kibir, yalan,düzenbazlık, her zamanki gibi mağdur edebiyatıyla cici çocuk gibi gösteriliyor. bu kadar bölümü bir vicdan muhasebesi yapar mı acaba bu sahtekar mike diye umutla izledim ama benim vicdanım kirlendi. bir öneri: özenmeyin gidin adam gibi hakedin.

  2 -4
 10. @ganja79

  En sevdiğim diziler hep karakter ağırlıklı olan diziler olduğundan ve Suits de karakterler üzerine kurulu olduğundan benim için 10 üzerinden 10 dur çünkü diyaloglar ve konu akışı o kadar güzel ki insan hiç bitmesini istemiyor.Dizinin tek kötü yanı çokfazla ara vermeleri onun haricinde 7 den 70 e herkesin zevk alacağı bir dizi olduğunu düşünüyorum.Teşekkürler dizibox hızlı bölüm yayınları için.

  1 0

intbet