Ayın Sitesi
Fragmanı izle Star Trek: Discovery

Star Trek: Discovery

imdb: 7.8

Günümüzün çağdaş versiyonu olan dizi, Star Trek serisinin olaylarından 10 yıl öncesini konu edinir. Uzun metrajlı filmlerin zaman çizelgesinden ayrı olarak, yeni dünyalar ve medeniyetler keşfeden USS Discovery mürettebatını izler. Discovery, Star Trek tarihinde daha önce bahsedilen ancak keşfedilmemiş bir olayın etrafında dönüyor.

Yorumlar (20)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

  Tüm Yorumlar

 1. @ufukpala

  Dizi yayından mı kalktı

  0 0
 2. @thombickbear

  yeni bölüm ne zaman gelecek, bir fikri olan?

  1 0
 3. @rgokdemir

  YENİ BÖLÜM NEREDE KALDI ADMİN KARDEŞ…

  7 0
 4. @jptr

  ben yeni üye oldum star trek 1. bölümden başlıyarak izlenemiyor mu

  0 0
 5. @Arcade

  Efsane bir Dizi her bölümün sonuna geldiğimde üzülüyorum

  1 0
 6. @cfekayra

  Ya gereksiz boş boş yorum yapıyosunuz. Gayet güzel çekilmiş ve sürükleyici. Adamlar en azından çekiyor böyle diziler. Bizim ülke ne halde? Komedi ve Aşk başka bişey çekemezler. Dil dökmeyi bırakında izleyin beğenmiyosanız gidin başka bişey izleyin.

  0 0
 7. @GERONIMO_TS

  Sanki ogame oynuyoruz geminin içinde dizi mi olur Aksiyon efekt hiç bir şey yok Harcanan vakite yazık Başka dizi seyredin

  0 -1
  • @bora28

   çok duygulandım o game oynadığını duyunca , 2005 de oynuyordum ne günlerdi bee

   2 0
 8. @gholge

  Bu ne yahu, yıl olmuş 2017 efektlere bak. Uzun zamandır yenisi yapılsa da keyif ile dizi seyredelim dediğimiz yapım nihayet çekiliyor ama ortaya çıkan eser tam bir vasatlık abidesi. Lagn olm şu Space opera sevenleri azcık düşünün de aklı başında bir eser çıkarın. Babylon 5 da bile daha güzel efektler vardı pehhh.

  0 -3
 9. @feza35

  Yeni konu bulamayınca efsane dizilere musallat oldular. oyuncular kötü senaryo şimdilik kötü . orjinal star trek i hiç izlememiş senaristler sanki .

  0 -3
  • @feza35

   orjinalinin aynısını yapsınlar demedim ki, yapacaklarsa eskisinden daha iyisini yapsınlar . Bir çok dizi bırak eskisinin yerini almayı ikinci sezonu göremedi. ilk iki bölüm star trek gibi baş yapıt denilebilecek bir dizinin üstüne bir şey ekleyememiş . Umarım sonraki bölümlerde toparlarlar.

   0 0
  • @FollowBack

   Orjinalinin aynısını yapsalar ne manası kalıyor yeni dizi çekmenin. Bence gayet iyi bir dizi. 2. bölüm efektler bi tık daha iyi olsa hiç bir sıkıntısı yok.

   0 0
 10. @NikeliN

  Güzel bir dizi. Çevirinin bir yerinde “nominal” i “minimum” diye çevirmişsiniz. Herhalde gözden kaçmış.

  Spoiler içeren alan!
  aklıma takılan bu klingonlular ile orjinalde önce savaşıp sonra barışmışlardı. şimdi 100 senedir görünmediler ve şavaş halindeyiz falan diyorlar. Bu dizinin geçtiği zaman orjinal film ve dizilere göre nerede ? Gerçi filmin başında bir tarih veriyor ama diğerlerini bilemedim.
  0 -1
  • @NikeliN

   Bu “Discovery” serisi AD 2256 da başlıyor. Ama dizi orjinali ilk film AD 2151-2161( Enterprise) başlıyor AD 2370 Nemesis ile bitiyor. Bunun dışında Kelvin timeline var AD 2233 – 2265 arasında 3 film. Yani yazılan yanlış en azından bir sıfır “0” eksik. 10 değil 100 sene “önce” değil “sonra”
   Uyduruk gelen cevaplar sayesinde kendimiz doğru bilgiye ulaştık.
   https://en.wikipedia.org/wiki/Timeline_of_Star_Trek

   1 0
  • @catarsiss

   Günümüzün çağdaş versiyonu olan dizi, Star Trek serisinin olaylarından 10 yıl öncesini konu edinir. Uzun metrajlı filmlerin zaman çizelgesinden ayrı olarak, yeni dünyalar ve medeniyetler keşfeden USS Discovery mürettebatını izler. Discovery, Star Trek tarihinde daha önce bahsedilen ancak keşfedilmemiş bir olayın etrafında dönüyor. bu yazıyı okusaydin bu mesaji atmazdin:))))

   0 0