Ayın Sitesi
haftanin_sitesi
İntbet Giriş
300 TL Üyelik Bonusu
10 Dakikada Hızlı Para Çekme
Üye Olun
Fragmanı izle Spartacus: Blood and Sand

Spartacus: War Of The Damned
Gaius Claudius Glaber öldü. Yenilgisinin ardından aylar geçti ve Spartacus ile komutanları Crixus, Gannicus ve Agron’un liderliğindeki isyancılar ordusu Roma’da zafer kazanmaya devam ettiler. Özgürleştirilen köle sayısı binleri bulunca artan isyancı topluluğuyla, Roma’nın en güçlü ordularını bile zorlayan bir güç ortaya çıktı.

Spartacus tüm Roma İmparatorluğunu yıkmaya artık her zamankinden daha kararlı. Ashur’un ölümünün ardından, Naevia ve Crixus yeni güçleri ve hırslarıyla tek bir vücut gibi dövüşürken, Gannicus her zaman hayatı dolu dolu yaşama isteğiyle yatağını güzel ve tehlikeli Saxa ile paylaşıyor.

İsyancılar hep birlikte kanlı mücadelelerde çarpışıyor ve kaçınılmaz son için hazırlanıyorlar: Roma’yla büyük bir savaş.

Roma Senatosu en zengin Romalı’dan yani Marcus Crassus’tan yardım ister. Güçlü ve zeki bir politikacı olan Crassus rakibine saygı duymakta ve Glaber ile ondan öncekilerin yaptığı hataları tekrarlamak istememektedir. Crassus genç ve hırslı Julius Ceasar ile birlik olarak, Spartacus ve isyanı yok etmeye karar verir.

Efsanevi yolculuğun destansı sonu, Spartacus: War of the Damned daha önce görülmemiş bir savaş başlatacak.

Yorumlar (21)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

  Tüm Yorumlar

 1. Bir diziden çok daha fazlası. İlk sezonda grafikler diğerlerine kıyasla epey kötü olmasına rağmen defalarca ve defalarca aynı tadı aynı heyecanı alarak izledim.

  0 0
 2. @Ria Duty

  Yeni başlayacağım bende sanırım ilk sezon bu olsa gerek ama sonrasında sıralama nedir ? Baktım baktım bulamadım acaba yardımcı olabilecek birisi var mıdır ? Teşekkür ederim şimdiden :)

  0 0
  • @JaxTeller61

   Blood and Sand
   Gods of the Arena
   Vengeance
   War of the Damned

   6 0
 3. @EmreP
  Spoiler içeren alan!
  bilmeyenler icin spartacus 2011 de vefat etti bu kotu haber icin ozur dilerim
  1 -1
 4. @zindi

  ellerinize saglik paylasim icin

  0 0
 5. @Tru3

  Hey gidin hey

  0 0
 6. @ekoforever

  seyrettigim acik ara en iyi dizidir, tekrardan basliyorum

  1 -2
 7. @draea16

  Bu tarz konular genellikle trakya tarafında yaşıyan barbarların hikayeleridir tamamen gerçektir ve uydurmasyon yoktur. Ayrıca spartacus oyuncusunun da göğüs kanserinden vefat etti diye biliyorum . Dizi mükemmel izlemediyseniz kesinlikle izlemenizi tavsiye ederim.

  5 0
 8. @keremix

  muhteşemdi serisi bitti..

  0 0
 9. @emrebey19

  başlıyoruz hayırlısı

  0 0
 10. @cragler

  bundan sonraki sezon bunun yeniden yaratilmis hali cunku burda spactacus rolunde oynıyan adam gercek zamanda olucek :( allah rahmet eylesin 2. sezon cekimlerine hazirlik yapilcagi sırada yapilan check-up’da kanser oldugu ortaya cıktı ve 11 eylul 2011’de vefat etti ” Andy Whitfield ” bu oyuncu yerinede yapılan benzerlik yarısmasında ” Liam McIntyre ” secildi

  2 -1

intbet