Ayın Sitesi
Fragmanı izle Spartacus: Blood and Sand

Spartacus: War Of The Damned
Gaius Claudius Glaber öldü. Yenilgisinin ardından aylar geçti ve Spartacus ile komutanları Crixus, Gannicus ve Agron’un liderliğindeki isyancılar ordusu Roma’da zafer kazanmaya devam ettiler. Özgürleştirilen köle sayısı binleri bulunca artan isyancı topluluğuyla, Roma’nın en güçlü ordularını bile zorlayan bir güç ortaya çıktı.

Spartacus tüm Roma İmparatorluğunu yıkmaya artık her zamankinden daha kararlı. Ashur’un ölümünün ardından, Naevia ve Crixus yeni güçleri ve hırslarıyla tek bir vücut gibi dövüşürken, Gannicus her zaman hayatı dolu dolu yaşama isteğiyle yatağını güzel ve tehlikeli Saxa ile paylaşıyor.

İsyancılar hep birlikte kanlı mücadelelerde çarpışıyor ve kaçınılmaz son için hazırlanıyorlar: Roma’yla büyük bir savaş.

Roma Senatosu en zengin Romalı’dan yani Marcus Crassus’tan yardım ister. Güçlü ve zeki bir politikacı olan Crassus rakibine saygı duymakta ve Glaber ile ondan öncekilerin yaptığı hataları tekrarlamak istememektedir. Crassus genç ve hırslı Julius Ceasar ile birlik olarak, Spartacus ve isyanı yok etmeye karar verir.

Efsanevi yolculuğun destansı sonu, Spartacus: War of the Damned daha önce görülmemiş bir savaş başlatacak.

Yorumlar (25)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

  Tüm Yorumlar

 1. @Asil1700

  Nereden Başlayacağını Bilmeyenler İçin
  Gods Of The Arena
  Blood And Sand
  Vengeance
  War Of The Damned

  0 -2
 2. @peridincer

  SPARTACUS: Blood and Sex :)

  1 0
 3. @FurkanSn

  Bir Efsanenin Başlangıcı Kaç Kez Bitirdim Hatırlamıyorum Ama İzlenmesi Gereken Bir Dizi Bana Göre Başyapıt Efektlere Laf Edenler O Yılın En İyi Efektlerine Sahipler. Şu Şekilde İzlenmelidir.

  Blood and Sand
  Gods of the Arena
  Vengeance
  War of the Damned

  0 0
 4. Bir diziden çok daha fazlası. İlk sezonda grafikler diğerlerine kıyasla epey kötü olmasına rağmen defalarca ve defalarca aynı tadı aynı heyecanı alarak izledim.

  0 0
 5. @Ria Duty

  Yeni başlayacağım bende sanırım ilk sezon bu olsa gerek ama sonrasında sıralama nedir ? Baktım baktım bulamadım acaba yardımcı olabilecek birisi var mıdır ? Teşekkür ederim şimdiden :)

  0 0
  • @JaxTeller61

   Blood and Sand
   Gods of the Arena
   Vengeance
   War of the Damned

   11 0
 6. @EmreP
  Spoiler içeren alan!
  bilmeyenler icin spartacus 2011 de vefat etti bu kotu haber icin ozur dilerim
  1 -1
  • @spartacus9159

   Haci sen konuya hakim degilsin anlasilan spartacus yaklasik 2000 bin yil once romaya karsi yuruttugu ayaklanmada olduruldu deniyor cesedi asla bulunamadi burada ki ise bir film anlatilanlardan uretilmis bir film filmde oynayan kisi spartacus degil canlandirma karateri ve ilk sezonu oynan oyuncu vefat etti dogrudur ama adi spartacus degil,

   0 0
 7. @zindi

  ellerinize saglik paylasim icin

  0 0
 8. @Tru3

  Hey gidin hey

  0 0
 9. @ekoforever

  seyrettigim acik ara en iyi dizidir, tekrardan basliyorum

  1 -2
 10. @draea16

  Bu tarz konular genellikle trakya tarafında yaşıyan barbarların hikayeleridir tamamen gerçektir ve uydurmasyon yoktur. Ayrıca spartacus oyuncusunun da göğüs kanserinden vefat etti diye biliyorum . Dizi mükemmel izlemediyseniz kesinlikle izlemenizi tavsiye ederim.

  6 0