Ayın Sitesi
haftanin_sitesi
İntbet Giriş
300 TL Üyelik Bonusu
10 Dakikada Hızlı Para Çekme
Üye Olun
Fragmanı izle Sons of Anarchy

Motorsikilet Kulübü MC, Kaliforniya'nın küçük kasabasında, kanun adamlarına karşı kendi yasa dışı varlığını korumaya çalışır. Kulüp, bir yandan içinde bulunduğu kuralsız yaşamını sürdürmeye çalışırken, diğer taraftan da bölgenin suç ve uyuşturucu ağına karşı direnç göstermek zorunda kalır.

Şimdi zaman, Haley Davidosnlar, Night Trainler ve Road Kingler'in zamanı.

Sons of Anarchy, Amerika'da uzun yıllardan bu yana varlığını sürdüren motorsiklet çetelerinin yaşamlarını gözler önüne seriyor.

Para, kan ve gücün çekiciliğine dair sürükleyici bir dizi.

Yorumlar (14)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

  Tüm Yorumlar

 1. @LostSoul

  1 haftada bitirdiğim nadir dizilerden

  0 0
 2. @segpinus

  Her bölüm duygulandıran ve sezon finallerinde ağlatan dizi. izlemeyen boş yaşıyodur.

  2 0
 3. @ozzyozbourne

  gelmiş gecmiş en efsane en mükemmel dizi herkese hitap eder begenmeyen biri cıkacagını düşünmüyorum benim favorimdir düşünmeden hemen izleyin.

  0 0
 4. @iboist34

  Aslında suç aşk kardeşlik bağlılık ve akıllı davranma hususlarında harika bir harman yapılmış ve dizi bizlere sunulmuş.
  Motorlarla hiç ilgim yok,ama konu o kadar derin karekterler o kadar güçlü ki hepsi de ayrı ayrı noktalarda öne çıkıp hayran bırakıyor.
  İtiraf edeyim,Bir gün T&M’da barda Tig ile içki içmeyi chips ile muhabbet etmeyi hayal edecek kadar dizinin fanatiğiyim :)

  0 0
 5. @Momow

  Cok super biz dizi!!!

  1 0
 6. @clkerkan

  Biraz motora ilgi duyuyorsanız ve hem dram hem aksiyon hem romantizm hem de suç hoşunuza gidiyorsa soluksuz izleyebileceğiniz , kişiyi kendine bağlayan ok güzel bir dizidir. Gözünüz kapalı izlemenizi tavsiye ederim . Şunu da not olarak belirtmeliyim ki ; Tüm MK(motosiklet kulüpleri) bu diziyi bilir ve hepsi de aşağı yukarı izlemişlerdir ve kendilerinden bir parça bulmuşlardır.Dediğim gibi ufakta olsa bir tutku varsa muhakkak izleyin .

  0 0
 7. @Yakuza0610

  final sahnesini kaç yıl geçmesine ragmen izleyip izleyip aglıyorum :'(((

  0 0
 8. @samed34

  bir motorsiklet tutkunu olarak beni bağlayan bir diziydi . ama diğer izleyenlerin de hoşuna gidebilecek güzel bir dizi… bu arada sam crow diye altyazıda çevirmişler ama aslı samcro yani sons of anarchy motocycle club reedwood orijinals.. benim gibi sam crow kim yahu sam crow kim lan diye delirmeyin :D iyi seyirler …

  0 0
 9. @reddan

  Başlamayı düşünen varsa beklemesin bile :)

  0 0
 10. @balamir72

  Başlamayıp ta acaba diyen varsa hiç düşünmesin.SOA mükemmel bir efsana,o kadar iyi ki sonrasında boşluk yaratıyor.<hiç tereddüt etmeden izleyin,zaten vazgeçemiyeceksıniz.

  1 0

intbet