Ayın Sitesi
haftanin_sitesi
İntbet Giriş
300 TL Üyelik Bonusu
10 Dakikada Hızlı Para Çekme
Üye Olun
Fragmanı izle Sense8

Sense8

imdb: 8.9

Bilim-Kurgu dizisi olacağı açıklanan Sense8; dünyanın 8 farklı yerinde yaşayan 8 ayrı kişinin gizemli bir bağlantısının olduğu bir konuyu ele alacak... Birleşik Krallık (UK), Seoul, Mumbai, Nairobi, Berlin, Mexico City, San Francisco ve Chicago. Her bölümde bu 8 yere/kişiye de ziyaretimiz olacak. Bu 8 kişiden kimisi tüm grubu bir araya getirmeye çalışırken, kimisi de diğerlerini öldürmeye çalışacak. Hikâye; Meksikalı bir pembe dizi yıldızı, İzlandalı bir parti kızı, Alman bir hırsız, Koreli bir iş kadını, Afrikalı bir otobüs şoförü, transseksüel bir Amerikalı blogger, diğerlerine de görünebilen Afro-Amerikan bir adam ve onun tam zıt karakterine sahip “Mr. Whispers” olarak bilinen bir adam ekseninde gelişecek ve şekillenecek...

Yorumlar (66)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

  Tüm Yorumlar

 1. @ZeonJeiMai

  ‘The Wachowskis’ Tılsımı!..

  0 0
 2. @CHAN

  Mükemmel bir senaryoya sahip efsane bir dizi izlemeyen çok şey kaçırır.

  0 0
 3. @tintoretto

  dizi iyi güzel hoş ama Wachowski Brothers’ın, Wachowskis ulan biz artık alın lgbt alın size lezbiyen alın size trans alın size gay pornosu diye izleyicinin gözüne gözüne sokması dizi bütünlüğü açısından hoş durmuyor,sırf eşcinsel seksi göstericez diye plottan kopuşlar oluyor, kör göze parmak değil başka bişey sokmak istiyorlar dizide…

  2 -1
 4. @tavsanist

  Bazı şeyleri normalize ederek kendinizi modern zannetmek istiyorsanız, sizi alışık bir zihniyete sokması için bu seriyi takip edebilirsiniz. Sanat (bu durumda sinema) insan beynine bir zihniyeti yükleyebilmek için en hızlı aktarma aracı. Görsel alıştırma olarak bu diziyi alanında çok başarılı buluyorum. Yarısından fazlası agnostik olan toplulumumuzun kanayan vijdanını rahatlatması için bir reçete olsa gerek.

  Küçük yaşta olan seyirciler için tesir seviyesi daha yüksek. Çok iyi kurgulanmış ve kaliteli oyunculuklarla süslenmiş.
  Bırakın eşcinselliği, bu tarz bir yapımla pedofiliyi bile doğru gösterebilirsiniz. Ancak hayat görüşü oturmuş biriyseniz bu yapımı tavsiye etmem. Zaman kaybı olacaktır.
  ”21. yüzyıl” zihniyetine adapte olma gibi bir niyetiniz varsa o halde seansları kaçırmayın derim.
  İyi seyirler.

  2 -4
  • @Darkside

   Eğer bir dizi izleyerek eşcinsel olacak ya da eşcinsel karşıtıyken bir anda destekçisi durumuna geçecek varsa zaten diziyi bahane etmesinler onların içinde varmış. Ayrıca seyrettiğinden de hiçbir şey anlamamışsın maalesef. Dizide her çeşit karakter mevcut. Zengin, fakir, eşcinsel, heteroseksüel, biseksüel, mafya, işçi, siyahi, beyaz, asyalı vb hepsinin ortak noktası insan olmakken, hepsinin bir şeylere karşı isyanı varken hemen hiç birisinin aslında mutlu olamamasını bunca farklılıklarımıza rağmen insan olduğumuzu unutmayıp bir araya gelsek ve tahammül edebilmeyi, koşulsuz sevmeyi becerebilsek gerçek mutluluğu-insanlığımızı bulabileceğimizi, nefretlerimizin, problemlerimizin, hırslarımızın vs ne kadar anlamsız olduğunu anlatıyor. Çok derin konuları olmasına rağmen kısaca/yüzeysel anlatmaya çalıştım ama kusura bakmazsan, bir diziyi beğenip beğenmemen tabi ki sana kalmış bir şey ama daha ne seyrettiğini anlayamadan, vicdan yazmasını bile bilmiyorken insanlara ders vermeye çalışman biraz komik olmuş.

   1 0
 5. @echo975

  KESİN İZLEYİN …

  1 0
 6. @Popidays

  dizi başlangıcında dondurma yalayan dayıları göstermese her seferinde güzel dizi aslında :D

  2 0
 7. @hasan68

  Çok ilginç değil ama aykırı bir dizi. Fantastik yapımlardan hoşlananlar için ideal. Biraz yavaş tempolu ama izlenebilir.

  1 0
 8. @emremey

  İnanılmaz bir yapım. Kesinlikle izleyin !!!

  0 0
 9. @geken

  35 yaş üstü, işi gücü olan bi insansan izleme. senin için vakit kaybı..
  dünyanın en saçma dizilerinden biri.

  0 -12

intbet