Ayın Sitesi
haftanin_sitesi
İntbet Giriş
300 TL Üyelik Bonusu
10 Dakikada Hızlı Para Çekme
Üye Olun
Fragmanı izle Sense8

Sense8

imdb: 8.9

Bilim-Kurgu dizisi olacağı açıklanan Sense8; dünyanın 8 farklı yerinde yaşayan 8 ayrı kişinin gizemli bir bağlantısının olduğu bir konuyu ele alacak... Birleşik Krallık (UK), Seoul, Mumbai, Nairobi, Berlin, Mexico City, San Francisco ve Chicago. Her bölümde bu 8 yere/kişiye de ziyaretimiz olacak. Bu 8 kişiden kimisi tüm grubu bir araya getirmeye çalışırken, kimisi de diğerlerini öldürmeye çalışacak. Hikâye; Meksikalı bir pembe dizi yıldızı, İzlandalı bir parti kızı, Alman bir hırsız, Koreli bir iş kadını, Afrikalı bir otobüs şoförü, transseksüel bir Amerikalı blogger, diğerlerine de görünebilen Afro-Amerikan bir adam ve onun tam zıt karakterine sahip “Mr. Whispers” olarak bilinen bir adam ekseninde gelişecek ve şekillenecek...

Yorumlar (85)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

  Tüm Yorumlar

 1. @FurkanSn

  Bilim Kurgunun Geldiği Son Ve En Güzel Noktadır. Sense8 :D

  0 0
 2. @omursis

  Beyne oksijen gitmesi için nefesin kesilmesi gerekiyormuş demekki.. Zihni’m açıldı yemin ediyorum.. hadi bakalım insan soyu.. belki..

  1 0
 3. @Hsrev

  Kesinlikle, kesinlikle izlediğim en iyi ve anlamlı dizi. Bundan ötesi olamaz. Sense8 = BEST

  0 0
 4. @Melisayiilmaz

  Böyle bi dizinin iptal edilmesi çok kötü olmuş :((

  2 0
 5. @laenfantivres

  Allah için neden iptal edilmesine yerinde oldu diyorsunuz? Gayet de iyi ilerliyordu ve kendilerine konu da çıkarmışlardı finaliyle.

  0 0
 6. @DrRevolver

  Konuyu çok saptırmışlar sci-fi dizi olcakken çok saldırdılar oraya buraya netflix iptal ettti.

  0 -1
 7. @WrithQuars

  Dizi iptal edildi arkadaşlar yapımcılar bukadarlık yeter dedi sıçmak istemedi aslında tam yerinde oldu; 2.sezon final bölümü zaten hikayeyi bitirmişti. Güzel bir diziydi.

  0 -6
 8. @M3rt

  Dizi 2. sezondan sonra iptal edildi olarak açıklandı. 3. sezonu çekilmeyecek :( Umarım başka bir kanal, platform diziyi kurtarır yoksa bu sonla iptal edilmeyi haketmedi dizi :( Böyle iptal edilmemeliydi :(

  3 0
 9. @Ardalya

  Dizi onay alamamis mi? .(

  0 0
 10. @zarya

  efsane muhteşem harika bir dizi izleyin :))

  0 0

intbet