Ayın Sitesi
Fragmanı izle Salvation

Salvation

imdb: 6.7

MIT mezunu ve teknoloji yıldızı olan bir adam, Savunma Bakanlığı’na şaşırtıcı bir iddia ile gelir: Dünya’ya yıkıcı bir asteroit yaklaşmaktadır ve 6 ay sonra çarpacaktır...

Yorumlar (9)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

 1. @T-Dodge

  çok güzel bir dizi umarım 2.sezon gelir 6.7 imdb puanı bu film için çok düşük en az 9.0 olmalı

  1 0
 2. @Cptibrahim

  1.sezon bitti. Bence 6.7 puanını şiddetle hakketmeyen bir dizi. En az 9.0 olması gerekiyor. Kesinlikle bilim kurgu sevenlerin acaba ne olucak diye izleyebileceği akışkan ve sıkılmadan izleyebilecekleri bir başyapıt olma yolunda ilerliyor diyebilirim.

  2 0
 3. @ebruapaydin0

  6.7 mi bence 3 bölüm yayınlanmasına rağmen daha iyi bu tür diziler genelde sonradan açılıyor

  1 0
 4. @kara0909

  başlangç gzeldi devamn bekliyorum

  2 0
 5. @weziriazam

  favorilere aldım…ilk iki bölüm güzeldi izlenir…

  1 0
 6. @weziriazam

  ben beğendim…izleyip takip edeceğim…

  1 0
 7. @ebruapaydin0

  eskimiş ama bir zamanlar çok popüler olan dizilerin ilk bölümlerinin çıktığ zamnaları hatırlayınca duygulanıyorum bebeklerim gibi belki bu dizide bebeklerim arasına girer yıllar sonra vay be 1. bölümünün yüklendiği günü bilirim derim daha izlemedim ama öyle bi his geldi .)

  2 0
 8. @vefaayvaoglu

  Eğer patır patır hızlı gitmezlerse en az 3 sezon var. Her bölüm 3 günlük kurgu yaparlarsa ve olaylarla bilikte 5 sezon bile akıcı bir şekilde gidebilir. Tıpkı Chuck gibi Fringe gibi.

  4 -1
 9. @Freeware

  ilk yorum güzele benzicek gibi standart konu işlenmiş dünyaya çarpıcak astroid ve bunun geçen mücadele anlatılıcak o kadarda yüksek bütçeli olacağa benzemiyor tutar mı bilinmez :) 2 sezon veriyorum ama bu diziye…

  1 -8

intbet