Ayın Sitesi
haftanin_sitesi
İntbet Giriş
300 TL Üyelik Bonusu
10 Dakikada Hızlı Para Çekme
Üye Olun
Fragmanı izle Prison Break

Prison Break Bir yapı mühendisi olan Michael Scofield (Wentworth Miller) işlememiş olduğu bir suçtan idam cezasına çarptırılan abisi Lincoln Burrows'u (Dominic Purcell) kurtarmak için tüm yasal yolların tükendiğini farkedince işleri kendi eline alır. Mükkemmel kurgulanmış kaçış planıyla abisini kurtarmak için bir bankayı soyar ve abisinin bulunduğu hapisaneye gönderilir. Michael planını uygulmaya başladıktan sonra hesaba katmadığı tek bir şeyin olduğunu anlar: İnsanlar. Ünlü bir mafya tetikcisi olan John Abruzzi (Peter Stormare), çocuk tecavüzcüsü ve katil T-Bag (Robert Knepper) ve azılı gardiyan şefi Brad Bellick (Wade Williams) onun planını zora sokmaktadır...

Yorumlar (84)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

  Tüm Yorumlar

 1. @CL4Y

  izlediğim en güzel diziydi

  Spoiler içeren alan!
  Micheal ın ölümüne çok üzülmüştüm
  0 0
 2. @Armada IZMIR

  2007 yılından beri yıllardır yabancı dizi izlerim. Çok güzel dizilere denk geldim. Ama bu dizinin yeri hepsinden ayrıdır benim için. Breaking Bad, Sherlock, Luther, Lie To Me, Dexter falan da baya iyiydi. Ama benim için Prison Break efsaneler efsanesidir. Umarım 5.Sezon da aynı tadı verir

  0 0
 3. @Sdeniz

  Paranın sürekli el değişmesi size de Köyden İndim Şehire’yi hatırlatmadı mı?

  0 0
 4. @centum

  5. sezon martta gelecek ama günü belli değil

  1 0
 5. @M1ghty

  Tek kelime.
  BAŞYAPIT.

  Kurgular ve oyuncular çok iyi. Kelimelerle ifade edilemez, tecrübe etmeniz gerek bu diziyi…

  0 0
 6. @ANIL TURAN

  5. Sezon güzel olmasına güzel olacak ama o 1. Sezondaki efsaneler olmayacak. :(

  0 0
 7. @gazelle

  Dizinin sezonlarını bitirmeyenler okumasın!

  Ayrıca;

  Spoiler içeren alan!
  Kusursuza yakın bir kurgu ile yapılan, en ince planların işlendiği bir dizinin yapımcıları Micheal ın ölümünü açıklayamayacak öyle mi? Tebrikler, alkışlar idiots.
  0 0
  • @gazelle

   Hahaha bir de başlamış yazmalara adamlar öyle bir başyapıt yapmış ki diye bak bak, okusalar şu yorumunu oturup ağlarlar film havada kalmış diye.

   Alt seviye bir beynin de yorumumu anlayabileceğini düşünüp yorum yapmışım bende suç yok. Gel spoiler a @ahmetcim04 :)

   Spoiler içeren alan!
   Benim lafım ”ee adam patlamada öldü nasıl Micheal geri gelebiliyor, nasıl açıklayacaklar” diye soranlaraydı. Ah pardon sen hastalıktan öldü sanıyordun, ilk önce 2009 yapımı The Final Break’i izle, diziyi bitir; gel burada düşük cümlelerle ironi kas. Yallah filmi izlemeye!
   0 0
  • @Enes James

   The Final Break i izlemedin Herhalde hacı ?

   1 0
  • @ahmetcim04

   Dostum Adamlar öyle bir baş yapıt yapmış ki : Senin de o sonda hastalıktan kurtulamayıp öldüğünü anlıyabileceğini düşünmüşler. Adamlarda suç yok.

   0 -1
 8. @gazelle

  Aynı neslin ilk dizi deneyimlerindendir Prison Break. Bana göre bırakın dizinin yerini, ilk sezonun yerini hiç bir dizi tutamaz. Pop veya değil sanırım izlemediğim dizi kalmadı, yok abi değişmem hiç bir diziye. İzlemeyenler siz ne şanslısınız… Zira bizim gibi baştan baştan izlemek zorunda değilsiniz, yavaş yavaş sindire sindire izleyin. 2017 de 5. sezonda görüşmek üzere en yavaş bölümlerinin bile ambiyansını yediğim. Yiha!

  0 0
 9. @Pakistanli

  Tek kelimeyle harikaaa

  0 0
 10. @emrogz

  cok iyi bir dizi hayranı oldum

  0 -1

intbet