Ayın Sitesi
haftanin_sitesi
İntbet Giriş
300 TL Üyelik Bonusu
10 Dakikada Hızlı Para Çekme
Üye Olun
Fragmanı izle Preacher

Tanrı’nın cenneti terk etmesinin ardından oluşan kaos sırasında bir melek ve bir şeytanın ilişkisinden “Genesis” isimli inanılmaz güçlere sahip yeni bir varlık doğar. Bu doğaüstü varlık dünyaya kaçarak Jesse Custer (Dominic Cooper) isimli Teksas’lı bir rahibin bedenini ele geçirir. Yaşamı tamamen değişen Custer, eski kız arkadaşı Tulip (Ruth Negga) ve vampir arkadaşı Cassidy (Joe Gilgun) ile birlikte tanrıyı bulmak ve olanlardan hesap sormak için yollara düşer. Genesis’in olağanüstü güçlerinden korkan melekler, Jesse Custer’e engel olmak ve onu öldürmesi için Western tarzı silahşör olan Saint of Killers’i mezardan çıkarır.

Yorumlar (36)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

 1. @Basrikaya

  Dizi belki güzel olabilir ama konusu çok saçma ancak bir çocuğun hayal dünyasında geçen bir konu var. Çok güldüm :D

  0 0
 2. @erdinho

  Surprise :)

  Spoiler içeren alan!
  Season 2 Premiere
  Sun, Jun 25 at 10:01 PM on AMC
  S2.E1 On the Road
  0 0
 3. @Avuzeta

  Dizi gerçekten süperdi böyle diziler fazla yapılmıyor umarım yeni sezonu gelir

  1 0
 4. @suatkose

  2. sezon ne zaman gelicek bilgisi olan var mı ?

  1 0
 5. @tavsanist

  Dizi güzel ancak bilim-kurgu olmanın yanından geçmiyor. Şaka gibi..

  1 -2
 6. @Mercimek123

  SEZON 2 BEKLİYORUZ BAKAM

  1 0
 7. @350ZLover

  ***
  Dizi ilk sezondan ilgimi çekti ve dizinin daha son bölümde yeni başlıyormuş gibi hissettirmesi ayrı bir zevk verici olayıdır. 2.sezonu içerik, konu, oyunculuk bakımından sabırsızlıkla bekliyorum. Konuyu ilk bölümlerden ne kadar bağlayamasanızda ileriki bölümlere doğru ilerledikçe konuyu anlayacaksınızdır. Yani başından “Aman ne sıkıcı!” deyip bırakmanızı tavsiye etmiyorum. Diziyi sezonun sonuna kadar izleyin ve beğenip beğenmediğinize öyle karar verin.

  Dizilerin telîf hakları konusunda;
  Bu tür dizilerin sürekli olarak telif hakkı yemesi ve kaldırılması başlı başına sitenin ve dizinin takipçi kitlesi için herkesin bildiği gibi sinir bozucu bir etken ve benimde diğer takipçiler gibi sinirimi bozan bir etken… Sürekli olarak diziye “ha yedi ha yiyecek!” gözüyle bakıp soğumakta işin ayrı bir sıkıcı ve sinir bozucu yönü…

  4 0
 8. @deadshot02

  tek kelimeyle harika dizibox thx
  çevirmenler elinize sağlık

  0 0
 9. @nost

  Umarım bu dizide yayından kaldırılmaz

  1 0
 10. @elfhty

  harika bir dizi ilk 2 bölümde soğuk yaklaştım biraz ama olayları çözmeye, kişileri tanımaya başladıkça bağımlılık yaptı izlenmesi şiddetle tavsiye edilir.

  0 0

intbet