Ayın Sitesi
haftanin_sitesi
İntbet Giriş
300 TL Üyelik Bonusu
10 Dakikada Hızlı Para Çekme
Üye Olun
Fragmanı izle Orphan Black

Yetim Black, Sarah adında zor koşullara adapte olabilmiş kılık değiştiren bir yetimdir. Bir kadının intiharına tanık olduktan sonra Sarah kurbanın kendine çok benzediğini fark eder. Ölü kadının yerine geçerek birikimlerini kullanınca bütün sorunlarının çözüleceğini zannederken onun yerine şaşırtıcı bir gizemin farkına varır: Ölü kadın ve kendisi birer klondur. Sarah cevaplar aradıkça kendisi gibi birçok insanın olduğu öğrenir. Bu kişiler aile fertlerinden şüphelenmeyen ve tamamen farklı koşullarda yetişen genetik olarak aynı insanlardır. Bu klonları kimin yarattığını bilmezken neden bir suikastçi tarafından bir bir öldürüldüklerini de bulmak zorundadır.

Yorumlar (27)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

  Tüm Yorumlar

 1. @ato10

  yeni sezon başlasın artık :((((

  0 0
 2. @Fsoyalp

  3. Sezon vıdeolar calışmıyo yardımmmmm

  0 0
 3. @kcimen

  Eğer kafanızda soru işareti varsa hiç düşünmeden başlayın derim,tek nefeste neredeyse bir sezonu bitirebiliyorsunuz. Her bölümün sonunda ağzınız açık kalıyor. Bilim-kurgu öğelerini sonuna kadar taşıyan aşşşırı lezzetlli bir dizi. Fringe izleyip beğenenler buna da aşık olacak :)

  0 0
 4. @Fsoyalp

  İlk bölümlerinden itibaren hareketli başlıyor , her bölümde bi aşama kaydediliyor . Bu yüzdenn akıcı bir dizi . Başrol oyuncusu tıpkı Özgü Namal, yoksa o da mı bir klon u :)

  0 0
 5. @Musu

  Maalesef 2017 de Final sezonu yayinlanacakmis hem üzüldüm hem de sonuçta neler olacak heyecanla beklediğim için biraz rahatladım

  0 0
 6. @strongkhan

  yeni sezon ne zaman gelir bilen var mı

  0 0
 7. @Musu

  mukemmel bir dizi siddetle tavsiye ederim,hic dusunmeyin baslayin

  0 0
 8. @Ezgi9898

  izleyin pişman olmayacaksınız

  1 0
 9. @keremix

  tüm 4 sezonuda izledim.idare eder..bir dizi fakat çok beklentiniz olmasın..

  0 -3
 10. @alpa.r.slan

  yine bir ramazan bilinen popüler diziler bitti dizikolikler yeni arayışta :)) bu dizi nasıl başlıyo nasıl bitiyor bilmiyor insan.. bölüm bittimi hemen alttan sonraki bölüm :D millette kimse yorum yapmamış demekki kötü veya izlenmiyor diyor.. emin olun öylr değil.. ;)))

  2 -1

intbet