Ayın Sitesi
haftanin_sitesi
İntbet Giriş
300 TL Üyelik Bonusu
10 Dakikada Hızlı Para Çekme
Üye Olun
Fragmanı izle Orange Is the New Black

Nişanlı bir kadın olan Piper Chapman (Taylor Schilling), 10 yıl önce üniversitedeyken tanıdığı bir uyuşturucu satıcısı olan Alex (Laura Prepon) yüzünden tutuklanır ve birkaç yıllığına hapse düşer. Piper’ın New York’taki nişanlısı Larry (Jason Biggs) ile yaşadığı konforlu hayattan vazgeçip, topluma olan borcunu ödemesi gerekmektedir. Dizi de kahramanımızın turuncu hapishane giysilerine bürünüp, hapishane kültürünü öğrenmeye ve hayatında inandığı her şeyi sorgulamaya giriştiği, hapisteki ilginç ve lafını esirgemeyen tiplerle beklenmedik dostluklar kurduğu bir döneme, mizahi bir dille tanık eder bizleri.

Dizi, Weeds yazarı ve yaratıcısı Jenji Kohan‘ın yarattığı bir komedi drama; Piper Kerman‘ın "Orange Is The New Black: My Year In a Women’s Prison" isimli anı romanının televizyon uyarlaması.

Yorumlar (8)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

 1. @Selobant

  Düşünmeden başlayın, harika

  0 0
 2. @infazci

  Şu yorum kısmına DİZİ hakkında bişey yazmayım onun dışında herşeyi yazanlardan nefret ediyorum. Yok bolum ne zaman gelecek o ne olacak bu ne olacak. Ya karşdeşim bir kerede dizi hakkında yazın. Git googleye sor ne zaman gelcek. Her yerde aynı sorun. Dizi nasıl bişey yorum yapan cok az.

  1 -1
 3. @xfearlessx

  ilk sezonlar çalışmıyor güncellermisiniz

  0 0
 4. @vaux

  4. sezon yayınlanmayacak mı acaba tüm bölümleri çıktı?

  0 0
 5. @cihancemal

  Dizinin 4. sezonu yayınlanıyor, eklemeyecek misiniz?

  1 0
 6. @eylemkapan

  Oturup 3 günde 3 sezonu bitirdim ve gerçekten mükemmel bi dizi

  1 0
 7. @master59

  dizi gerçekten efsane tereddüt etmeden başlayın ilk 3 bölümü mola bile vermeden izledim ve 1.sezonu bitirdim. Fakat bu sitede değil, umarım alternatif linkleri düzeltirler

  1 0
 8. @makbus

  Saatlerdir kayıt olmaya çalışıyorum ve oldum fakat altı bölümden Sonrasını izleyemedim ilginçç

  0 0

intbet