Ayın Sitesi
haftanin_sitesi
İntbet Giriş
300 TL Üyelik Bonusu
10 Dakikada Hızlı Para Çekme
Üye Olun
Fragmanı izle Narcos

Tamamen gerçek bir hikayeden uyarlanılarak hazırlanmıştır. Fakir bir ailede ve fakir bir ülkede doğduğunuzu hayal edin bu arada 28 yaşındasınız ve sayamayacağınız kadar çok paranız var. Pablo emilio escobar gaviria dünyanın en büyük uyuşturucu kaçakçılarından birinin hayatını anlatmaktadır. Hiçbir şeyi yokken yaptığı yasa dışı işler ile servetini katlamış olan Pablo’nun peşine düşen dedektif Steve Murphy ile yaşayacakları maceraları ekrana getiriyor. Ancak atladıkları tek nokta, hayat ikisinin beklediğinden daha karmaşık olması.

Yorumlar (52)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

  Tüm Yorumlar

 1. @Habip

  ölenler 99 du yanlışlıkla 199 oldu

  0 0
 2. @lisamona945

  İzleyenlerin “narcopedia.org” sitesini de ziyaret etmesini öneririm.
  Olaylarla ilgili daha iyi fikir sahibi olabilirsiniz. Dizi gerçeklere dayansa da kurgulanmış veya eklenmiş birçok sahne var.
  İyi de kurgulanmış allah için…

  0 0
 3. @Armada IZMIR

  sokakta bali çeken birini görünce bile korkudan altına edip polisi arayacak insanlar, polis, sivil halk ayırt etmeksizin kendi menfaati uğruna herkesi öldüren adama hayranlık duyuyor. abd’nin kendi uyuşturucu cartelini büyütüp, bi ülkeyi uyuşturucusuna kadar nasıl sömürdüğünün ispat olduğu bir dizi. Ama Escobar’ın terörist olduğunu söylemek, abd’yi savunmak değildir veya abd’yi sevmiyoruz diye bu Escobar’ın terörist olduğu gerçeğini değiştirmez. kendi ülkesi için polis olup o ülkede Escobar tarafından öldürülen adamdan daha vatansever olduğunu mu iddaa ediyorsunuz Escobar’ın yani

  1 -1
  • @Habip

   aynı fikirdeyim

   1 0
 4. @enestoluc

  sürekleyici bir dizi herkese tavsiye ederim

  0 0
 5. @mavikanadali

  Geçen sene “Ya bu adam da bayağı ünlü izleyeyeyim şu diziyi.” diyerek başlayıp hastası olduğum bir seri kendisi. Olay, gerçek yaşamdan öte kurgusuyla ince ince işleniyor ve kendisine hemen hayran bırakıveriyor. Wagner Moura’nın yarım yamalak ispanyolca konuşması dizi ilerledikçe adeta profesyonel olup büyülüyor sizi. Kesinlikle izlenmesi gereken bir dizi.

  0 0
 6. @sems-i hayyam

  pablo adamdır gerisi yalandır, üşüyoruz Pablo reis

  0 -1
 7. @Yoyenburak

  Pablo Escobar bu diziye hayran kaldım bittiğine üzüldüğüm dizilerin zirvesinde oyunculuk lar mükemmel teşekkürler dizibox

  0 0
 8. @pablowhite

  hangi devlet başkanı escobardan daha masum …

  5 -3
 9. @tamer33

  babalar gibi dizi olmuş.emeginize sağlık

  1 0
 10. @goldonic

  Two Escobar ‘ı izleyin amk hollywood ergenleri… Tabii siz alışmışsınız medyanın kötü dediğine inanmaya. Aptal kutu çocukları işte. Tv’de Sihirli annemle büyüyüp internette de kahraman seven tiplersiniz. Oysa antikahramanlar çoğu zaman daha senin hakkını savundu ama sen buna inanmazsın.
  Diziyi dikkatle izleyin.

  Spoiler içeren alan!
  Hükümet ne haber yapmak isterse yapıyor. Amerika piyon gibi kolombiya başkanını kullanıyor. Herkes kendi elinde. Cıa cali karteline peşkeş çekiyor. Neden çünkü onlar payını alıyor. Gerçek Escobar tam anlamıyla sosyalist ve dürüst olduğu için, yani senin anlayacağın dille halkını sevdiği için öldürüldü. Ama ben kime ne anlatıyorum. O şuan amerikan rüyalarıyla uyurken….
  7 -13
  • @Oğuzhan

   bu orospu çocuğu neyin kafasını yaşıyor lsajdhkgahkldgadhas

   5 6
  • @beynineksiklobu

   sanane milletin neyi sevip neyden nefret ettiğinden sanane hangi kahramanı sevip hangi anti kahramandan nefret ettiğinden sen kimsinde birilerini eleştiriyorsun ya? ne cüretle millete laf söyleme çabası içinde bürünüyorsun hayırdır ??

   13 2

intbet