Ayın Sitesi
haftanin_sitesi
İntbet Giriş
300 TL Üyelik Bonusu
10 Dakikada Hızlı Para Çekme
Üye Olun
Fragmanı izle Mom

Chuck Lorre ve Two and a Half Men, Dharma & Greg ile Mike & Molly’de birlikte çalıştığı gedikli dostu Eddie Gorodetsky’nin yeni projesi Mom.

Alkolizme karşı savaş veren yalnız bir anne olan Christy’nin hayatına sil baştan başlamak için Kaliforniya’daki Napa Valley’ye taşınmasıyla başlayan komik gelişmelerin konu edildiği dizinin yıldızı Anna Faris. Dokuz yaşında tiyatro sahnesinde ter dökerek kariyerine başlayan Farris aslında üne Scary Movie’de rol aldıktan sonra kavuştu. Konuk olduğu Friends ve Entourage gibi TV dizileri saymazsak Mom, Farris’in ana kardosuna dahil olduğu ilk TV dizisi. Lorre’un ısrarları sonucu yeşil ışık yakılan yapımın diğer bir yıldızı da West Wing’in yanı sıra bağımsız yapımlardaki rolleriyle de tanınan, dört kez Altın Küre’ye aday gösterilen Allison Janney.

Yorumlar (7)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

 1. @Vengeance

  gereken ilgi gösterilmeyen bir dizi

  0 0
 2. @Elif B.

  Başlayıp başlamamanız ne beklediğinize göre değişecek olan bir durum. Eğer kafanızı yormayan, basit ama gerçekten komik bir dizi arıyorsanız evet kesinlikle başlamalısınız. Ama eğer her şey mantıklı gitsin, belirli bir konu üzerinden gitsin istiyorsanız pek uygun değil. Yine de ben gönül rahatlığıyla en çok güldüğüm dizilerden biri olduğunu söyleyebilirim ki gerçekten çok dizi izledim, izliyorum.

  1 0
 3. @WhaTsupMaN

  Baslamali miyim?:)

  1 0
 4. @0_Dora_0

  Bir önceki yorumumda izlediğim en iyi dizlerden biri diyebilirim demek istemiştim :)

  1 0
 5. @0_Dora_0

  Çok fazla komedi dizisi seyrettim, ancak hiçbirisi beni bu kadar kendine bağlamamıştı. İzlediğim en iyi dizilerden biri değilim. Kesinlikle başlamanızı öneririm.

  0 0
 6. @fordnoir

  harika bir dizi..Herkes izlemeli.

  0 0
 7. @mastermind6808

  şu anne ve anna faris in kızı yüzünden diziye son verdim çok sinir bozucular.

  0 -4

intbet