Fragmanı izle McMafia

McMafia

imdb: 7.8

İngilizler tarafından yetiştirilmiş ve Rus mafyasının sürgünlerinden olan Alex Godman, hayatını geçmişinin gölgesinden kaçmakla geçirir. Anne ve babasının mafya bağlantılarından arınarak, kendi meşru işini yapmak ve kız arkadaşı ile birlikte yeni bir hayat kurarak, dürüst bir yaşam sürmek için uğraşır. Ancak bir cinayet, ailesini ve geçmişini tehdit etmeye başlar. Alex yeniden suçluların olduğu yeraltı dünyasına çekilir ve sevdiği kişileri korumak için değerleriyle yüzleşmek zorunda kalır. Ruslara ek olarak organize suçlar dünyasından Meksika uyuşturucu kartelleri, Pakistan uyuşturucu Lordları ve Balkan kökenli kaçakçılar ile yüzleşmesi gerekmektedir.

Yorumlar (13)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

  Tüm Yorumlar

 1. @ALTAYLI

  Dizi başta çok iyi başlıyor. Uluslararası kaçakçılık ve kara para aklama konusu ile ilginç ancak sonradan resmen kaçak oligarklar üzerinden rusya kötülemesi yapılıyor. Ayrıca dizi karakteri alex i canlandıran james norton berbat bir oyunculuk sergilemiş adam da mimik denen olay yok ingiliz soğuk kanlılığını gösterecgim diye gereksiz james bond duruş ve umursamaz tavırlar ayrıca adamın suratına botoxu basmışlar agzını oynatamıyor.

  0 0
 2. @MenderesA

  ”Bu nasıl saçma bir isim yaaa” dediğim sonrasında kapak resminde James Norton’u görüp hadi başlayayım bari dediğim… Sonrasında aşık olduğum dizi.. İzlemeyen çok şey kaçırır!

  0 -1
 3. @sweeney62

  Dizide mantık hataları var spoiler vermemekle beraber senaryo zayıf oyunculuklar iyi 6,5/10

  1 -2
 4. @erilkerem

  mc mafia çok sıkı bir dizi..ayrıca yeni tasarımı eleştiren arkadaşları şahsi fikrim olarak kaale almayalım zira çok kaliteli bir iş çıkmış..elinize sağlık..

  1 0
 5. @45Evler

  Grandchesterdaki rolüyle bir hayli etki altında bırakan bu zeki adamı (James Norton) izlemek için sabırsızlanıyorum

  1 0
 6. @hesnabera

  yeni tasarım çok boktan olmuş . değiştirin lütfen

  2 -6
 7. @LoboMoreno

  Sitenin eski klassik ve sade formatını bozduğunuz için sizi tebrik ederim.

  3 -4
 8. @zlhknn

  sitenizin eski formatında alfabe dizininden dizileri görme ve bulma olanağı vardı.bu versiyona da o uygulama eklenemez mi

  0 -1
 9. @cevik06

  sitenizin yeni arayüzü süper olmuş..çok beğendim tebrikler

  4 -1
 10. @djoguzhan55

  oyuncular güzel senaryo güzel başlangıçtan imparotorluğa gidicek gibi duruyor, inş konu bi yerde tıkanmaz tek temennim o.

  1 0