Ayın Sitesi
haftanin_sitesi
İntbet Giriş
300 TL Üyelik Bonusu
10 Dakikada Hızlı Para Çekme
Üye Olun
Fragmanı izle Mad Men

REKLAMIN ALTIN ÇAĞI, PİYASANIN DAHİ ÇOCUKLARI...
ALTIN KÜRE ÖDÜLLÜ MAD MEN.

Kim olduğunuzun, ne istediğinizin ya da neyi sevdiğinizin hiçbir önemi yok. Her şey elinizdekini nasıl pazarladığınızla alakalı. İşte The Sopranos'un Emmy ödüllü yapımcı ve yazarı Matthew Weiner'den gerçeğin nasıl satılabileceğine dair kışkırtıcı bir dram. 1960'ların New York'unda geçen Mad Men, sizi herkesin bir şeyler sattığı ve hiçbir şeyin beklentiniz doğrultusunda gerçekleşmediği sürprizlerle dolu bir dünyaya, reklamcılığın güçlü ve görkemli "Altın Çağı"na götürüyor. Egonun hüküm sürdüğü bu dünyada esas oyuncular satış sanatındaki ustalıklarını sergilerken, bazen satışa çıkan kendi özel yaşantıları olacak. Mad Men'de olaylar reklam gurusu Don Draper etrafında dönüyor ama sektörde yerini korumak o kadar kolay değil.

Yorumlar (4)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

 1. @senih

  Dizi çok farklı bir bakış açısıyla geliyor ve size American Dream’in ne olduğunu gösteriyor. Kurgu , dekorlar gerçekten çok başarılı fakat sürükleyiciliği biraz eksik. Dizi bazı yerlerde çok monotonlaşıyor.Bu noktayı es geçersek aldığı ödülleri kesinlikle haketmiş derim.

  0 0
 2. @hesenliilkin

  Sayın yonetici videolar acilmiyor

  0 0
 3. @fallenskies

  sayın yöneticiler bu diziye başlamak istiyorum fakat hala linkler açılmıyor. farklı sitelerde mi izlemeliyiz ? rica ediyorum

  0 0
 4. @fallenskies

  videolar açılmıyor diziye başlayacaktım tam da :( ilgilenir misinz sayın yönetici

  0 -1

intbet