Ayın Sitesi
haftanin_sitesi
İntbet Giriş
300 TL Üyelik Bonusu
10 Dakikada Hızlı Para Çekme
Üye Olun
Fragmanı izle Lost

Korkunç bir uçak kazası... Bir adada mahsur kalan kazazedeler ve adada keşfettikleri gizemler...

Bizleri her yıl adanın yepyeni bilinmezleri ve karakterler arasındaki akıl almaz bağlantılarla şaşkına çeviren, şok edici sahneler ve kafa karıştırıcı sorular denince akla ilk gelen televizyon dizisi olan LOST'a, dünya üzerinde 7'den 70'e tüm televizyon izleyicilerinin beğenisini kazanmaya ve izleyiciye bilimin, mantığın akıl almaz koridorlarını keşfettirmeye devam ediyor.

Dizinin ana konusu olan ada dışında, karakterleriyle de izleyiciyi kendisine bağlayan LOST, sıkı karakterleri, aralarındaki uçurumları ve bol drama yüklü hikayeleriyle her hafta bizleri mest etmeye devam ediyor.

16 yıldır adada tekrar etmekte olan bir telsiz mesajından tutun, insanları öldüren, ormanda sürünerek ilerleyen ve kıvılcım sesleri çıkaran bir Siyah Duman'a, Ötekiler'in hayatına, Dharma Girişim'in birbirinden ilginç deney ve aktivitelerine, adada kurulmuş istasyonlarda 108 dakikada bir dizinin favori rakamlarını girerek elektromanyetik bir akımı durdurmaya, psikolojik deneylere; sırlara ve gizemlere, ihanetlere, aşklara, kaçışlara, insanların geçmişlerindeki kalıcı olaylarla ilgili birtakım izleri adada tekrar yaşamalarına kadar her şey bu dizide... LOST sizi ada çevresinde kurduğu bambaşka bir evrene davet ediyor!

Yorumlar (58)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

 1. @gertemal34

  güzel diziydi fakat finali pek güzel olmadı.akıllarda birsürü soru ve mantık hataları bırakarak bitti.
  Akıllarda kalan cevapsız soruları ve mantık hatalarını izlemek isteyenler linkten izleyebilir.
  http://www.dailymotion.com/video/xdkhxe_lost-cevapsiz-kalmis-sorular_shortfilms

  0 0
 2. @MertcanK

  See you in another life brother!

  1 0
 3. @m.alpucuncu
  Spoiler içeren alan!
  oysaki herşey bir rüyaymış..
  0 -3
 4. @WhaTsupMaN

  Dizi guzel. Baslayacak olanlara bir oneri bu sitede izleyecekseniz kesinlikle bolumlerin yorumlarina bakmamaniz.. iki tane velet var her bolumde sacma sapan yorumlar yazmis

  0 0
 5. @ANIL TURAN

  The Walking Dead
  Fear The Walking Dead
  Prison Break
  Lost
  :)

  0 -4
 6. @XyorumcuX

  D: sonunu asla tahmin edemiyeceğiniz aylarca kafa yaksanızda sonunun nasıl biteceğini hatta finalin son 5dk sına kadar da anlamiyacağınız gizem dolu en efsane dizi animasyonlarına bakmayın kaç yılında yapılmış ona bakmayın sadece izleyin ve :D dizinin konusu hakkında ne kadar teori üretirsen üret diziin konusu o değil :D başka bi hayatta görüşmek üzere

  1 -3
 7. @sivanarsln

  tek kelimeyle efsane

  2 -1
 8. @XyorumcuX

  walking dead , game of thrones ve doctor who yokluğunda izleyeyim diye başladım bu diziye şimdiyse lostun yokluğunda o dizileri izliyecem D:

  1 -2
 9. @berkecalin

  Sawyer’ın son of a bitch deyişi efsane :)

  2 0
 10. @keremix

  özellikle yabancı dizi alışkanlığını başlatan bir diziydi..the walking dead le başladım bu diziyle kapatmayı düşünecek kadar mükemmeldi..

  1 0

intbet