Fragmanı izle Lost

Korkunç bir uçak kazası... Bir adada mahsur kalan kazazedeler ve adada keşfettikleri gizemler...

Bizleri her yıl adanın yepyeni bilinmezleri ve karakterler arasındaki akıl almaz bağlantılarla şaşkına çeviren, şok edici sahneler ve kafa karıştırıcı sorular denince akla ilk gelen televizyon dizisi olan LOST'a, dünya üzerinde 7'den 70'e tüm televizyon izleyicilerinin beğenisini kazanmaya ve izleyiciye bilimin, mantığın akıl almaz koridorlarını keşfettirmeye devam ediyor.

Dizinin ana konusu olan ada dışında, karakterleriyle de izleyiciyi kendisine bağlayan LOST, sıkı karakterleri, aralarındaki uçurumları ve bol drama yüklü hikayeleriyle her hafta bizleri mest etmeye devam ediyor.

16 yıldır adada tekrar etmekte olan bir telsiz mesajından tutun, insanları öldüren, ormanda sürünerek ilerleyen ve kıvılcım sesleri çıkaran bir Siyah Duman'a, Ötekiler'in hayatına, Dharma Girişim'in birbirinden ilginç deney ve aktivitelerine, adada kurulmuş istasyonlarda 108 dakikada bir dizinin favori rakamlarını girerek elektromanyetik bir akımı durdurmaya, psikolojik deneylere; sırlara ve gizemlere, ihanetlere, aşklara, kaçışlara, insanların geçmişlerindeki kalıcı olaylarla ilgili birtakım izleri adada tekrar yaşamalarına kadar her şey bu dizide... LOST sizi ada çevresinde kurduğu bambaşka bir evrene davet ediyor!

Yorumlar (63)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

 1. @babayimben

  Bu zaman kadar izlediğim en berbat dizi. Herhangi bir kurgusu olmadan, rastgele anlamsız bölümler izlettiler bize senelerce.
  Bunu efsane diziler içerisinde gördüğümde “başarısızlık efsanesi herhalde” diye düşündüm açıkçası.
  izlemeyin, izlettirmeyin

  0 0
 2. @Tkp

  Her bolumde sansür yada kesinti varmış gibi banamı böyle geliyor yoksa

  0 0
 3. @mhmetali13

  Genel olarak iyi bir yapımdı.Ama hiç izlemesem de bir şey kaybetmezdim sanırım.

  Spoiler içeren alan!
  Ve bence arkada çok gizem bıraktılar.
  0 -2
 4. @Tioelciey

  mükemmel bir dizi her anından keyif alıcaksınız

  1 0
 5. @sbsr06

  İzlediğim en iyi diziydi.Finalden sonra 1-2 dizi izleme isteğim olmadı bile öyle etkilediki insafsızlar nasıl dizi yapmışlar.Sonunda üzüldüm ama üzülmemin sebebi dizinin bitmiş olmasıydı ve finaline gelirsek.. hiç hiç hiç hiç hiç düşünemezdim bunu tüm soruları yanıtlamadılar evet ama yani bu nasıl final yahu! Gönül isterdiki her soruya yanıt bulalım ama o zaman da dizi isminin hakkını nasıl verebilirdi ki?

  0 0
 6. @gertemal34

  güzel diziydi fakat finali pek güzel olmadı.akıllarda birsürü soru ve mantık hataları bırakarak bitti.
  Akıllarda kalan cevapsız soruları ve mantık hatalarını izlemek isteyenler linkten izleyebilir.
  http://www.dailymotion.com/video/xdkhxe_lost-cevapsiz-kalmis-sorular_shortfilms

  0 -1
 7. @MertcanK

  See you in another life brother!

  3 0
 8. @m.alpucuncu
  Spoiler içeren alan!
  oysaki herşey bir rüyaymış..
  0 -5
 9. @WhaTsupMaN

  Dizi guzel. Baslayacak olanlara bir oneri bu sitede izleyecekseniz kesinlikle bolumlerin yorumlarina bakmamaniz.. iki tane velet var her bolumde sacma sapan yorumlar yazmis

  1 0
 10. @ANIL TURAN

  The Walking Dead
  Fear The Walking Dead
  Prison Break
  Lost
  :)

  0 -8