Ayın Sitesi
haftanin_sitesi
İntbet Giriş
300 TL Üyelik Bonusu
10 Dakikada Hızlı Para Çekme
Üye Olun
Fragmanı izle Iron Fist

Iron Fist

imdb: 8.5

Gücünü nerede ve ne zaman kullanması gerektiğini konusunda profesyonel olan Iron Fist (Daniel Rand), dövüş sanatları konusunda uzmandır. Gücünü bir ejderhadan aldığı darbeyle kazanmıştır. Yıllardır uzak kaldığı şehrine (New York City) geri dönen Danny Rand (Finn Jones) benzersiz yeteneklerini ve dövüş sanatları konusundaki uzmanlığını yolsuzlukla mücadele ve kötülerle savaşmak için kullanır. Netflix’in Marvel imzalı kardeş dizilerinden dördüncüsü de, Iron Fist karakterini merkeze alacak.

Yorumlar (55)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

  Tüm Yorumlar

 1. @sellman

  Bunların yanı sıra bir de moon knight’ı yapsalar var ya harbi bomba olur. Acayip sevinirdim… Neyse bunlara da seviniyoruz zaten.

  0 0
 2. @tetan

  dizi güzel ama iron fist i az gösterdiler her 10 dövüşün 3 ünde gördük özelliklede kavgaların sonlarında ulan adam okadar dövüşücene iron fist i kullanıp işini bitirebilirdi hem bölesi izlmesi açısından daha güzel olurdu bence ama izlemeye değer bir dizi olmuş

  0 0
 3. @Burak.0770

  Ne olur 2.sezonu gelecek diyin :(

  0 0
  • @Martian Manhunterr

   sana bi iyi bi de kötü haberim var iyi olan 2.sezon gelecek kötü olan ise 2019 a kadar beklemek zorunda kalmamız

   0 0
  • @OEmre

   Şimdilik gelmeyecek Defenders ı bekleyeceğiz maalesef 4 dizi birleşecek belki ondan sonra tekrar solo diziler yeni sezonlarla devam eder.

   1 0
 4. @FurkanSn

  Dizide Çizgi Romandaki Başarıyı Sağlıyamadığını Düşünüyorum.

  1 0
 5. @lord__unique

  buna başlamadan önce daredevili izlemenizi tavsiye ederim.

  2 0
 6. @Turkeraslantas

  2.sezon ne zaman ???

  1 0
 7. @AyseGul28

  yeni bölüm ne zaman gelecek yaa :((

  1 0
 8. @breadpit

  ı ıh…

  0 0
 9. @Mertpolat58

  beğemediyseniz izlemeyin

  0 -1
 10. @M3rt

  Genele bakıldığında aceleye getirilmiş bir iş gibi ve büyük ihtimallede öyle. “The Defenders” kadrosu bir an önce tamamlansın diye son 3 süper kahramanın filmleri aceleye gelmiş gibi oldu. En azından izleyiciye öyle yansıdı. Kendimi zorlayarak izledim. Fasa fiso sahnesi çok fazlaydı. Diziye başlama nedenimde Finn Jones’du (Iron Fist) lakin bölümleri izledikçe izleme nedenlerim Madam Gao ve Ward karakterleri oldu. Sırf ikisinin oyunculuğunu izlemek keyif vericiydi, gerisi çok sıradandı. Bir Daredevil değildi, bu lafada çok takılan oluyor ama hangi diziyle karşılaştırabilirim ki başka? Aynı firmanın karakterleri ve yine birleşecekler bir yapımda. Umarım The Defenders kurgusu Daredevil’i iyi kullanır.

  3 -1

intbet