Ayın Sitesi
haftanin_sitesi
İntbet Giriş
300 TL Üyelik Bonusu
10 Dakikada Hızlı Para Çekme
Üye Olun
Fragmanı izle Iron Fist

Iron Fist

imdb: 8.5

Gücünü nerede ve ne zaman kullanması gerektiğini konusunda profesyonel olan Iron Fist (Daniel Rand), dövüş sanatları konusunda uzmandır. Gücünü bir ejderhadan aldığı darbeyle kazanmıştır. Yıllardır uzak kaldığı şehrine (New York City) geri dönen Danny Rand (Finn Jones) benzersiz yeteneklerini ve dövüş sanatları konusundaki uzmanlığını yolsuzlukla mücadele ve kötülerle savaşmak için kullanır. Netflix’in Marvel imzalı kardeş dizilerinden dördüncüsü de, Iron Fist karakterini merkeze alacak.

Yorumlar (49)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

  Tüm Yorumlar

 1. @lord__unique

  buna başlamadan önce daredevili izlemenizi tavsiye ederim.

  0 0
 2. @Turkeraslantas

  2.sezon ne zaman ???

  1 0
 3. @AyseGul28

  yeni bölüm ne zaman gelecek yaa :((

  1 0
 4. @breadpit

  ı ıh…

  0 0
 5. @Mertpolat58

  beğemediyseniz izlemeyin

  0 -1
 6. @M3rt

  Genele bakıldığında aceleye getirilmiş bir iş gibi ve büyük ihtimallede öyle. “The Defenders” kadrosu bir an önce tamamlansın diye son 3 süper kahramanın filmleri aceleye gelmiş gibi oldu. En azından izleyiciye öyle yansıdı. Kendimi zorlayarak izledim. Fasa fiso sahnesi çok fazlaydı. Diziye başlama nedenimde Finn Jones’du (Iron Fist) lakin bölümleri izledikçe izleme nedenlerim Madam Gao ve Ward karakterleri oldu. Sırf ikisinin oyunculuğunu izlemek keyif vericiydi, gerisi çok sıradandı. Bir Daredevil değildi, bu lafada çok takılan oluyor ama hangi diziyle karşılaştırabilirim ki başka? Aynı firmanın karakterleri ve yine birleşecekler bir yapımda. Umarım The Defenders kurgusu Daredevil’i iyi kullanır.

  2 0
 7. @khanz

  Vasat ve zaman kaybından başka birşey değil.Niyeti olan başlamasın çok pişman olur.Bu diziye 8,5 verenlerinde teker teker yüzüne tükürmek gerek

  1 -7
 8. @videobax

  8.Bölüm bıraktığım dizidir. Süper güç vs hikaye. 1 Kapı kırmak süper güç ise :)
  Kendini izleten fakat ortada düzgün birşey olmayan bir dizi. Sanırım bütçesi düşük ondan kaynaklı.

  2 0
 9. @kripto9999

  marvel dizilerinin imdb puanları hak etmedikleri kadar yüksek. Kendine has fanatikleri var. Puana bakıp aldanmamak lazım özellikle marvel dizisiyse. Daredevil ayrı tabiki.

  2 -1
 10. @hitset

  Başarısız.

  0 -3
  • @hitset
   Spoiler içeren alan!
   Karakter başından sonunadek ben iron fist El’in baş düşmanıyım diyor ne gücünü kullanabiliyor nede düşmanlarını alt edebiliyor
   bir iki sahne dışında kayda deger hiçbir olay yok insanı icine ceken bir yapısı yok baş rölü oynayan oyuncunundan pek oyunculuk yetenegi sergileyememiş bu dizide.dizide elle tutulur bir olay övgüsü yok.
   0 0
  • @canosi007

   Neden ? yoruma başarısız diyip gitmekle tecrübesiz olduğu gösteriyorsun. Bize neden beğenmediğini anlatman lazım.

   2 -1

intbet