Fragmanı izle Inhumans

Inhumans

imdb: 5.2

Uzun yıllar Marvel sinema evreninin bir parçası olarak adı anılan Inhumans, geçtiğimiz yıl bu planın değiştiği ve Inhumans'ın ABC kanalında dizi olacağı açıklanmıştı. Marvel'ın da sahibi olan Disney'e ait olan ABC kanalı Agents of SHIELD dizisine de ev sahipliği yapmakta. Inhumans dizisi süper güçlere sahip bir ailenin kendi krallıklarından kovulmasıyla başlıyor ve yeniden bir araya gelerek eski güçlerine kavuşma hikayesine odaklanıyor. Dizinin ilk iki bölümü 1 Eylül tarihinden itibaren dünya çapında pek çok IMAX salonunda gösterime girecek. Esas yayın hayatına ise 29 Eylül'de ABC kanalında yayınlanacak ilk bölümüyle başlayacak.

Yorumlar (14)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

 1. @MenderesA

  Gereksiz bir dizi hani 5. bölüm de yarıda kestim. 2. sezonu zaten gelmeyecek :)

  0 0
 2. @GERONIMO_TS

  vakit kaybıydı

  0 0
 3. @cercerusefreet

  Agents of Shield’a bağlandığını görmeden, kesinlikle izlenmemesi gereken dizi. Zaman kaybı. Paradan kısmak için her şey düşünülmüş, senaryo isviçre peyniri gibi, oyunculuk karakterine göre vasat veya rezalet.

  1 0
 4. @OmerYuksel

  Black Bolt gibi bir karakteri çok basit göstermişler, sinemaya uyarlanması gereken konuyu dizi yaptıkları için beklentimizin altında kaldı ama Shield gibi sonradan açılacağını ümit ediyorum.

  1 0
 5. @unjustdreko

  arkadaşlar dizi çekimleri durdurlmuş. çekilen bölümlerin haricinde başka bölüm çekmeme kararı alınmış dizi anladığım kadarıyla bitirildi..

  3 0
 6. @Servoxxx

  Diziye neden bu kadar düşük puan verilmiş anlayabilmiş değilim, oldukça iyi, en azından 8 puanı hakediyor. İzlemenizi tavsiye ederim, bilim kurgu seviyorsanız pişman olmazsınız…

  0 -3
 7. @musa1986

  dizi bilimkurgu olarak on numara böyle devam etsin

  2 -1
 8. @Frambuaz10

  güzele benziyor daha izlemedim. Scorpion bitince izlemeye başlıcam.

  0 -2
 9. @cercerus1

  Çeviri için teşekkürler :)

  0 -1
 10. @gertemal34

  Senaryo güzel çekimlerde fena değil tutar bu dizi

  0 -1