Ayın Sitesi
haftanin_sitesi
İntbet Giriş
300 TL Üyelik Bonusu
10 Dakikada Hızlı Para Çekme
Üye Olun
Fragmanı izle How to Get Away with Murder

Michaela, Wes, Laurel ve Patrick prestijli ve kıyasıya mücadeleci Doğu Kıyısı Hukuk Okulu'nda öğrencilerdir. Bu dört öğrenci zeki, karizmatik ve çekici Profesör Annalise Keating’in gözüne girmek için "Cinayet Nasıl Yanına Kar Kalır?" diğer adıyla Ceza Kanunu 101 dersinde birbirleriyle kıyasıya yarışırlar. Bu usta, seksi ve belirsizlik dolu gerilim dizisinde, öğrencilerin bilmedikleri şey, öğrendiklerini gerçek hayata uygulamak zorunda kalacaklarıdır.

Yorumlar (18)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

 1. @navy5

  İzlediğim yüzlerce diziden en iyisi. Bu kadar mı mükemmel olur bi dizi?

  0 0
 2. @Netameli

  Bir haftada 3sezonu bitirdim. Çok iyi bi dizi! İzleyin ve tavsiye edin. Senarist kimse önünde eğilmek lazım,bizim senaristlere ders vermeli..

  0 0
 3. @ali.bay

  Her bölümü ayrı bir bela bu dizinin. Yarı ömrümü götürdü şu ana kadar ve götürmeye de devam ediyor. Huzurlu bir kafa istiyorsanız izlemeyin. Hop oturup hop kalkıp heyecandan ruhunuzu teslim etmek istiyorsanız izleyin. Yeminle 100 bin TL borcum olsa bu kadar sıkılmazdım ve ruh dengem etkilenmezdi.
  Dizinin nasıl bir şey olduğunu şu şarkı özetler (şarkı da diziden zaten)https://www.youtube.com/watch?v=VCMWXPCbc2E
  BU şarkıyı dinlerseniz dizi nasıl bir şey anlarsınız.

  0 0
 4. @roselli

  Person of Interest burayıda yeni bitirdim kendimi tam boşlukda buluyodum ki ablamızı burda bulduk dizide öldüğü zaman ağlama derecesine gelmiştim mk bu dizide süper ötesi lan

  0 0
 5. @jobobo

  Harika dizi, devamı ne zaman gelecek?
  3. sezon 9. bölümde kaldı gerisi yok.
  Bilgi verebilir misiniz?

  0 0
 6. @ZhenN

  Şu sıralar tanıdığım herkese tavsiye ettiğim mükemmel bir dizi…

  2 0
 7. @bahadirrbass

  3.sezonu ne zaman geliyor acaba

  1 0
 8. @ ?

  Şimdiye kadar beni ters köşeye yatirabilen tek dizi/film. Her film yada her dizinin bölümünde az çok tahminim çıkar ama bunda , hep ters köşe . Kim yazıyor mk bunun senaryosunu ?

  2 0
 9. @mradonis

  Hala gereken ilgiyi görmediğine fazlasıyla şaşırıyorum. Tamam zevkler ve renkler tartışılmaz ancak bundan çok daha kötü dizilere bölüm başı sayfalarca yorum gelirken bu diziye 1 sayfa zoraki yorum gelmesini mantığım almıyor. 2. kez buraya yorum atıyorum, mutlaka izleyin ve izlediğinizi bölümlerde belli edin yorumlarınızla ki başkaları da diziyi farkedebilsin :)

  1 0
 10. @ZESS

  Her bölümün sonunda ‘Yok artık !!’ dedirten dizi… Viola Davis’in Emmy En İiyi Kadın Başrol oyuncu ödülünü kazandığı dizi (ki dibine kadar haketmiş)… bi de

  Spoiler içeren alan!
  Yahu bi dizide bütün karakterler kötü olur mu :D Hiç iyi ya da masum bi karakter kalmadı
  3 0

intbet