Fragmanı izle How I Met Your Mother

Carter Bays ve Craig Thomas'ın yarattıkları "How I Met Your Mother" konu olarak, romantik başrol Theodore -Ted- Mosby'nin (Bob Saget) hayatının aşkı -eşiyle- tanışma hikayesini flashbacklerle anlatan bir sit-com.
2030 yılında evli, iki çocuk babası Ted çocuklarını karşısına alıyor (David Henrie, Lyndsy Fonseca) ve hikayesini anlatmaya başlıyor.

2005'te 27 yaşındaki mimar Ted (Josh Radnor), arkadaş grubuyla kendisine küçük bir dünya yaratmış bir genç. Arkadaş grubu; en iyi arkadaşı, hukuk öğrencisi Marshall (Jason Segel), Marshall'ın dokuz yıldır birlikte olduğu anaokulu öğretmeni Lily (Alyson Hannigan) ve absürt bir kişiliğe sahip olan takım elbisesiz nefes almayan, hiperseksüel Barney Stinson (Neil Patrick Harris).

Günler akıp giderken, Marshall, tek aşkı Lily'e evlenme teklifi etmeye hazırlanıyor. Kahramanımız Ted bu noktada hayatını gözden geçirmeye karar veriyor. Romantik Ted bekâr kalmaktan hiç haz etmeyen biri olduğu için, gerçek aşkını aramaya koyuluyor. Derken Manhattan'daki Marshall, Lilly ve Ted'in birlikte yaşadığı evlerinin altındaki McLaren's Pub'da Robin Scherbatsky (Cobie Smulders) ile karşılaşıyor ve ilk bakışta evleneceği kadını bulduğunu düşünüyor. Acaba öyle mi?

Yorumlar (37)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

  Tüm Yorumlar

 1. @AiLana

  happy birthday Jason Segel (Marshall Eriksen) ♥

  0 0
 2. @LukaAllenn

  diziye başlayacak olanlara tavsiyem şu ki diziyi ne kadar yavaş bitirirseniz o kadar iyi olur sizin için çünkü diziyi erken bitirirseniz “keşke geç bitirseydim ya” diyeceksiniz açıkçası ilk izlediğimde 1.5 senede bitirdim ve çok iyi geldi bana hani bu 3. başlayışım size tavsiyem beklemeden başlayın :)

  0 0
 3. @KillDamage

  Ergenliğimize yön veren dizi :D

  0 0
 4. @ozobay5

  Kimi sevdiysek gitti be :(

  0 0
 5. @Hasanovski95

  bir daha böyle bir dizi yapılamayacak…

  0 0
 6. @Mrsnake

  Legen ‘wait for it’ dary. Keşke devam etseydi baştan izlemekten sıkılmayacağım bir dizi

  1 0
 7. @cherkes

  Çok Legan dary bir dizi

  1 0
 8. @gkmel

  moral verir güldürür kesinlikle izlenmeli

  1 0
 9. @Premetheus

  4 kez baştan sona izledim biraz unutsam 5 e başlayacağım

  2 -2
 10. @canorkan

  Gelmiş geçmiş en güzel dizilerden biri… Eğer hala seyretmediyseniz hemen başlayın içiniz ısınsın, gülümseyin hatta kahkahalarla gülün :)

  1 0