Ayın Sitesi
haftanin_sitesi
İntbet Giriş
300 TL Üyelik Bonusu
10 Dakikada Hızlı Para Çekme
Üye Olun
Fragmanı izle Grimm

Portland polisi Nick Burkhardt birçok korkunç olay yeri görmüş olmasına rağmen, görmeye başladığı tuhaf görüntülere hazırlıksız yakalanır; Nick görünüşte gayet normal olan insanların bir anda korkunç canavarlara dönüştüklerini görmektedir. Hayattaki tek akrabasının ziyaretiyle gerçeği öğrenen Nick doğaüstü yaratıkları görebilme yeteneğini ailesinden miras almıştır. Bir “Grimm” olarak, insanlarla mitolojik varlıklar arasındaki dengeyi korumakla görevlidir. Değişmiş “Büyük Kötü bir Kurt” en yakın dostu ve ortağı olur. Nick’in bir polis olması bir zamanlar sadece masallarda olduğuna inandığı suçlularla sık sık karşılaşmasına neden olmaktadır.

Yorumlar (39)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

  Tüm Yorumlar

 1. @ayse35

  muhteşemdi.. özledikçe dönüp tekrar izleyeceğim tek dizi. yorumlara bile bakmadan hatta hiç düşünmeden direk izleyin pişman olmayacaksınız. ilk defa bir dizinin bitmesini istemedim. finali beni tatmin etti keşke devam ettirselerdi. supernatural dizisine benzetsem de(yaratık öldürme/bulma bakımından) ondan daha çok beğendiğimi söyleyebilirim. çevirmen arkadaşların emeklerine sağlık.. böyle bir muhteşem diziyi bizlere sundukları için. özleyeceğim seni grimm.

  1 0
 2. @WhaTsupMaN

  Bitmemeliydin :/

  1 0
 3. @Wert35

  Bu diziye baslamayan hata yapar bu kadar soluom

  0 -1
 4. @Tiktaktok

  Gayet güzel başlayın derim.

  1 -1
 5. @nadogus

  İlk 4 sezon fena değildi,kendini izlettirmeyi başıyordu amma velakin son 2 sezondur ciddi bir düşüşte dizi.Senaryo tıkandı kaldı artık.Zaten son sezonuymuş .Yerinde bir karar almış yapımcılar.

  0 -4
 6. @HopeLife

  başladım 15 günde 6 sezonu bitirdim yani başlayın : =)

  1 -1
 7. @kostebek09

  juliet de tipsiz bi karı gözleri suratında değil sanki

  1 -1
 8. @sellman

  Afişteki adamın, dizideki başrol oyuncusu olduğunu anlamam; 3. sezonun sonlarına kadar sürdü. Ama hala şüphelerim var. Bu şu tipe bak (ıslah evinde ıslah olmamış, her kavgaya karışmış, torbacı Abuzer Binmaşşallah abi) bir de dizideki adama bak (çocukken mahallede tartaklanmış,doktordan az kullanılmış, öğretmen çocuğu Muzaffer Sütüdökük arkadaşımız)

  2 -2
 9. @sellman

  Grimm kardeşler’in “Grimm” desene arkadaş başından. İzlememezlik yapmazdık bunca zaman.

  0 0
 10. @slavennn

  Şiddetle tavsiye ediyorum, bu tarz diziler hep hoşuma gitmiştir.Hiç bitmesin istiyorum adeta.

  1 -1

intbet