Ayın Sitesi
Fragmanı izle Future Man

Future Man

imdb: 8.1

Josh Futterman, anne ve babasıyla yaşayan, öz güveni düşük bir kapıcıdır. Üstün olduğu tek şey, distopyan bir dünyada geçen Cybergeddon isimli video oyununda dünyada birinci sıraya yerleşen "Future Man" karakteridir. Josh, son seviyeyi atladığında oyunun içinden geldiğini iddia eden esrarengiz karakterler tarafından ziyaret edilir ve kendisine yakın zamanda gerçekleşecek olan bir istilaya engel olmak ve dünyayı kurtarmak için seçildiği söylenir.

Yorumlar (6)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

 1. @Northern_helm

  Başlarken saçma esprilerle dolu boş bir dizi olur diyordum, saçma esprilerle dolu eğlenceli bir diziydi. Bir solukta izletti kendini. 10 üzerinden 8 veririm. Devamını merakla bekliyorum.

  0 0
 2. @Dreamrain

  1. sezonu bitirdim . Çok iyi idi cidden. Sürükleyici ve hiç sıkılmadan izleniyor.

  0 0
 3. @aerias

  Geek dünyasının pek çok efsanesini aynı potada eritmişler. Back to the future, twelve monkeys, halo, terminator, james cameron, akla hayale gelmeyen milyon gönderme ve daha fazlası… Çok eğlenceli, çok sürükleyici, biraz pipili…

  1 0
 4. @sekmenhuseyin

  saçmalıklar var ama komik, başlayınca bırakamıyorsun

  0 0
 5. @Mert Kpck

  Vakit geçirmek için izlenilebilir. ” Oouvv olum bu nasıl bir dizi lan adamlar yapmış ” tarzında değil tabii ki ama kötü de değil hani. Oturup eğlenmek için izlersiniz.

  1 -2
 6. @Hukukcu

  12 monkey ile 11.22.63 arasında bir şey yapmışlar üstüne uzaylı serpiştirince ortaya bu çıkmış uzun zaman tutunabileceğini düşünmüyorum

  3 -4