Ayın Sitesi
haftanin_sitesi
İntbet Giriş
300 TL Üyelik Bonusu
10 Dakikada Hızlı Para Çekme
Üye Olun
Fragmanı izle Dexter

DEXTER'LA TANIŞIN... KARANLIK DÜŞLERİNE ŞAHİT OLUN.

Gündüzleri adli tıp polisi, geceleri ise seri katil, üstelik ikisinde de çok başarılı. Bir katili bir başka katilden daha iyi kim anlayabilir! Öldürme arzusu dışında insani duygulardan yoksun doğan Dexter, ahlaki değerleri olan bir seri katil: Sadece yasaların elinden kaçmayı başaran canileri öldürüyor.

Üç yaşında öksüz ve yetim kalan Dexter, bir polis tarafından evlat edinilmiş. Yeni babası, Dexter'ın karakterindeki karanlık tarafı çok geçmeden fark etmiş ve onun önü alınamayan şiddet arzusunu, insan öldürenleri öldürmeye kanalize etmesini sağlamış. Bunun sonucunda Dexter, hem seri cinayet işleyenleri hem de kanundan yakasını kurtaran diğer katilleri kendine hedef olarak seçmeye başlamış. Dexter Morgan içindeki müthiş öldürme arzusuna karşın, günlük hayatta insanlarda hayli sakin, iyi huylu ve kendi halinde bir adam izlenimi bırakıyor. Sempatik görünümü sayesinde, kimse onun böyle bir "karanlık tarafı" olabileceğinden şüphelenmiyor

Dexter, şaşırtıcı olay örgüsüne ve kahramanına rağmen, ilk bölümünden itibaren en sevilen diziler arasında yerini aldı. Bu başarıda, iki kez Altın Küre ve oyuncuların meslek kuruluşu SAG ödülüne aday olan, televizyon eleştirmenlerinin En İyi Erkek Oyuncu ödülünü alan Michael C. Hall'un da büyük payı var. Dexter, sizi bir katilin zihninin kanlı derinliklerinde dolaşmaya çıkarırken, Six Feet Under'dan tanıdığımız Michael C. Hall onu sempatik ve karizmatik kılarak bütün etik anlayışınızı değiştirecek. Onunla bağ kurarsanız kendinizi suçlu hissetmeyin.

Dizideki diğer bir tanıdık simaysa, Dexter'ın sevgilisi Rita rolünde, Joss Whedon'ın "Buffy the Vampire Slayer" ve "Angel" dizilerinde Darla'yı oynayan Julie Benz.

Yorumlar (46)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

 1. @AmyW

  Hiç bitmesini istemediğim bir diziydi. Konusuyla acayip bir kendine çeken heyecanlı,sürükleyici muazzam bir şey şiddetle tavsiye ederim.

  0 0
 2. @serkan01aslan

  efsane kelimesinin tam karşılığı bir dizide arayacağınız ne varsa hepsi var oyunculuk sinemada izlenecek kalitede izleyecekler ( özellikle suç dram severler ) hiç düşünmeden izlesinler

  0 0
 3. @halit21

  ilk izlediğim yabancı dizilerden, bi daha baştan almayı düşünüyorum. İzleyin derim.

  0 0
 4. @M1ghty

  Müzikleri ve teması çok garip hissettiriyor.
  10 numara dizi, kurgu çok iyi, Dexter’ın poker face oluşu bazen insanın sinirlerini bozabiliyor fakat çok iyi yansıtılıyor.

  İzlemeye başlıyorsanız iyi seyirler.

  0 0
 5. @Dizicierdem

  Kan Asla Yalan Söylemez ! ( Dexter Morgan )

  0 0
 6. @Ferhatsylmz

  Tereddütsüz izleyin zaman kayıbı olmuycak..

  0 0
 7. @Byzaa

  Kesinlikle izlenmesi gereken bir dizi . bölüm finalleri sezon finalleri kurgusu oyuncuları mükemmel . Efsanedir izleyin !!!

  0 0
 8. @dinamid

  çizgiromanı daha zevkli

  0 0
 9. @mymsraid

  Dizinin kategorilerinde Dram yer alsada, bolca kahkaha atacağımız sahneler bizi bekliyor.
  Özellikle Rita’nın (Dexter’ın sevgilisi) olduğu sahnelerde gülmeye hazırlanın :)
  Oyunculukda senaryoda mükemmel, benim gibi geç kaldıysanız hemen yukarıdan 1. sezon 1. bölüm yazısına tıklamanızı öneririm.

  4 0
 10. @umutcandalbudak

  Gerçekten başlayın kesinlikle pişman olmayacaksınız

  4 0

intbet