Fragmanı izle Designated Survivor

ABD Başkanı'nın ulusa sesleniş konuşması sırasında düzenlenen yıkıcı bir saldırının ardından kongrenin önemli isimlerinin hepsi ölür. Düşük seviyeli bir kabine üyesi olan Tom Kirkman (Kiefer Sutherland) aniden Amerika Birleşik Devletleri Başkanı olarak atanır. Sıradan hayat süren bir adamın kendisini bir anda komplo teorilerinin içinde bulduğu hikaye gerilim ve aile draması ağırlıklı olacak.

Yorumlar (26)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

  Tüm Yorumlar

 1. @emlblc

  Merhaba admin. Henüz ilk sezondayım. Bölümlerde çok fazla link var, öncelikle bunun için teşekkür ederim. Ama çalışan linki bulmak için hepsini tek tek denemek durumunda kaldım. Neyse ki bir tane buldum :) Linkleri yenilemenizi tavsiye ederim.

  0 0
 2. @rinan

  Konu 11 Eylül. Atfedilen terörist grup Al Qaide değil de Al Saqar. Bir farklı yönü de Amerkan hükümetinin tasvip etmediği bir hain bulmuşlar. Sürükleyıci. Tr nin konumuna gelince ; yine RÜŞVET le anılıyoruz. Rüşvet veren ülke konumundayız. Çok idealist bir başkan rolü var Sutherland’ın. ancak özellikle Trump’ı tanıdıktan sonra adamların ne kadar pislik olduklarını anlamak hiç de zor değil.

  0 0
 3. @bsrnrbdrgl

  Berbat ötesi bir senaryodan başka bir şey değil. Türkiye’yi terorist olarak işaretlemekten başka hiç bir dertleri kalmamış senanirstlerin

  0 -1
 4. @cheshim

  Iyi de bu dizi coktan ikinci sezona gecmisti… Simdi hem netflix de hem de burda 1 sezon olarak yaziyor… Anlamadim gitti..

  0 0
 5. @gmrtsnr

  Oyunculuğu ile 24 dizisini bizlere sevdiren Kiefer Sutherland ‘ den muhteşem bir dizi daha. Konu olarak sürekleyici ama çok yavaş ilerleyen bir dizi. Ancak yinede her hafta bir sonraki bölümde ne olacak diye merak ediyor insan. İzlemenizi tavsiye ederim.

  0 0
 6. @emineates

  Dr.Read hatırla artık lütfen çık şu hapishaneden.

  0 0
 7. @likesoil

  süper dizi…yeni bölüüm nerdesiiinnnnn

  0 0
 8. @sems-i hayyam

  1 hafta ara verilmiş

  1 0
 9. @Turgay1903

  24 dizisinden Kiefer Sutherland gördüğüm an diziye başladım. Touch dizisine onun için başladığım gibi sonra ne göreyim aman tanrım.. Maggie Q (Nikita) benim için yeterli bu diziyi izlemek için. Bir başyapıt ya da efsane olabilecek bir dizi değil. Güzel bir dizi olacağını umut ediyorum 6 bölüm izledim. 144. dizim olarak iyi bir şeçim benim için. Yabancı dizi izlemeye yeni başlıyorsanız bence bekletmeniz gereken bir dizi. 40+++ dizi sayısına ulaştıysanız hiç düşünmeden izleyin.

  2 0
 10. @siyahLORD

  :(

  0 0