Ayın Sitesi
Fragmanı izle Daredevil

Daredevil, hikayenin merkezinde yer alan ve gündüzleri avukatlık yapıp, geceleri ise suçluların peşinden giden Matt Murdock'ın yaşadığı maceraları konu alıyor. 2003 yılında Mark Steven Johnson'ın yazıp yönettiği çizgi romanın sinema uyarlamasında Matt Murdock, Ben Affleck tarafından canlandırılmıştı.
İlk etapta 13 bölüm olarak planlanan dizinin 2015 yılında yayınlanması bekleniyor.

Yorumlar (62)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

  Tüm Yorumlar

 1. @AiLana

  happy birthday Charlie Cox ♥

  0 0
 2. @sellman

  Daredevil ile sürekli bir Batman kapıştırmaya çalışıyorlar ama olmuyor bee abi zorlamayın bırakın karakter kendi özelliklerine sahip olsun. Yani Marvel ilk tercihim olmasına rağmen DC’nin Batman’i cidden tek geçilesi bir karakter. Şunun altını çizmem lazım sözüm diziye değil. Genel olarak, geçmişten buyana. Eğer diziyi izlerken söylediğimi dikkate alırsanız emin olun bir kaç sahnesine tanıklık edeceğinizden eminim. Sanmıyorum ki bu konu benim paranoyaklığım olsun. Neyse Marvel olsun çamurdan olsun fark etmez. İyi seyirler hepimize.

  0 0
 3. @FurkanSn

  Süper Kahraman Dediğin Böyle Olmalı Bence Gerçekci. ;)

  0 0
 4. @theennflaolf

  Dizi baya sağlam izlemekte tereddüt yaşayanlar için şunu söylemeliyim ilk diziye başlamayı düşündügümde bende baya tereddüt etmiştim ama şuan iyi ki başlamışım diyorum dizi gerçekten senaryosundan tut aksiyon sahnelerine kadar çok sağlam izlemenizi kesinlikle tavsiye ederim :)

  0 0
 5. @jezabel

  şunun şurasında 2018’e ne kaldı canım :)

  0 0
 6. @culsuzperi

  mükemmel bir diziii izlemeyenler mutlaka izlesinnn dövüş sahneleri ve matt in zekası yetenekleri müthiş

  0 0
 7. @charlotte35

  bir dizi bu kadar güzel olamazdı

  0 0
 8. @OzCity

  Bi anda tüm bölümleri izlemiştim şimdi ne zamandır 3. sezonu bekliyorum, ne zaman yayına giricek abi yeni sezon sabırsızlanıyoz artık :D

  0 0
 9. @JohnnyQuid

  3. sezon çok geç ya :/

  0 0
 10. @ozgur1975

  Arkadaşlar yeni başlayanlara tavsiyem bu dizi bağlantılı bir dizi seri başlangıcıdır. Sırayla izlemenizi tavsiye ediyorum. daredevil – jessica jones – Luke cage. 3 dizide ilginç ve sürükleyici şu an.

  0 0