Ayın Sitesi
Fragmanı izle Bron/Broen

Danimarka'yı İsveç'e bağlayan Öresund Köprüsünde bir kadın cesedi bulunur. Soruşturmayı her iki ülkenin emniyet güçlerinin ortaklaşa yürütmesine karar verilir. Ve polisiye dizi başlar...
Danimarka ve İsveç'i birbirine bağlayan köprüde bir ceset bulunmasıyla birlikte, her iki ülkenin de cinayet masası dedektifleri harekete geçer. Tam bir işkolik olan İsveçli Dedektif Saga Noren, kaba saba, garip bir kadınken, Danimarkalı Dedektif Martin Rohde ise, yeni olduğu ameliyat sebebiyle fiziksel olarak zorluk çekmektedir.

İşlenen cinayetin faillerini bulmak üzere iki ülke polisi beraber çalışmaya başlarlar ve her kazılan topraktan çıkan bir başka ipucu ile bu cinayetin basit bir cinayet olmadığı anlaşılır.

Yorumlar (11)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

 1. @avesta

  Polisiye ve kurgu olarak on numara bir dizi..
  Saga karakterine üzülmemek elde değil , bizim gibi suç oranının yüksek olduğu bir ülke tam da onun karakterine göre bir yer.. İskandinav ülkelerinde bu tarz suç eylemlerinin olduğunu zannetmiyorum.
  Her bir sezon ayrı bir heyecan ve kurgusu gayet güzel..

  0 0
 2. @blackzec

  izleyin. inceden kapitalizm göndermeleri var.

  0 0
 3. @1fattma

  izlenebilir dizi .

  0 0
 4. @renksizkahve

  Nordik ülkelerin gizemli atmosferine öyle yakışıyor ki böyle diziler. Bunu beğenenler Ófærð’ı da çok sevecektir.

  2 0
  • @nihantuzun78

   kesinlike katılıyorum o da muhteşem bir dizi

   0 0
 5. @acemihtiyar

  Mulak izlenesi farklı kurgusu ile çok güzel bir dizi

  0 0
 6. @cindoruk

  güzel

  0 0
 7. @bazidliberat

  4. Sezon ne zaman başlayacak?

  0 0
 8. @hale1992

  Sindire, sindire tam kıvamında bir polisiye olmuş..

  0 0
 9. @HHK1

  Uzun zamandır bu kadar etkili bir dizi izlememiştim. Sağlam bir senaryo, güçlü oyunculuk ve sağlam örülmüş tutarlı karakterler, mekânlar, insanı etkileyen müzik, çekim kalitesi ve farklı bir coğrafyanın bize tuhaf gelen kültürü… Ne kadar farklı olsa da özünde insan… Her sezon bir başka olayı anlatıyor ve sizi sürükleyip götürüyor. Dili bilmesem de bölümlerdeki çeviri kalitesi çok iyi… Sadece 3. sezonda iki farklı dil olduğundan beyaz yazılan alt yazı karışabiliyor. Bir kaç bölümde sarı olan alt yazı ise rahat okunuyor. Bu diziyi izleyenler pişman olmayacaklardır.

  Sofia Helin ve Kim Bodnia isimlerini de not edin. Daha çok duyacaksınız eminim. Emeği geçen tüm ekibe teşekkür ederim. Bunu yapımcılara ve kadroya iletirler eminim. DIZIBOX Ailesine ve çevirmen arkadaşlarımıza da özel teşekkür ederim.

  1 0
 10. @razorback

  Harika bir dizi..Teşekkürler..

  0 0