Fragmanı izle Breaking Bad

Breaking Bad

imdb: 9.5
  |     |   , ,   |   , ,

50 yaşında lisede kimya öğretmenliği yapan Walter White evini geçindirebilmek için bir oto yıkamacıda ek iş yapmaktadır. Mütevazi bir yaşam süren White'ın ucuz bir evi, ucuz bir arabası sıradan bir hayatı vardır. Bir gün ileri derecede akciğer kanseri olduğunu öğrenir. Artık kalan ömrünün süresini tahmin etmektedir.
Kalan ömrünü nasıl yaşayacağını düşünerek vakit kaybetmek yerine öldükten sonra karısının ve engelli oğlunun düzgün bir hayat yaşayabilmesi için bir çözüm yolu aramaya başlar. Tek kullanabileceği zekası ve kimya bilgisidir. Sokak aralarında uyuşturucu satan eski öğrencisi Jesse Pinkman'dan yardım ister. Walter White, kısa süre içinde inanılmaz bir değişim gösterecek ve olaylar hiç de planladığı gibi gitmeyecektir.

Yorumlar (8)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

 1. @sade 1i

  Turunun en iyilerinden 5nci sezona geldim heyecan hic eksilmedi karakterler muthis

  0 0
 2. @seherannn
  Spoiler içeren alan!
  Abi senaryo on numarada dızıyı anlatma bıcımlerı ınsanı kanser edıcek cınsten ılere sara sara zor bıtırdım.Hiç bir vasfı olmayan pıckmanın ölmeden diziyi bitirmesi sky ın orospulukları tam kanserlık bı yesılcam fılmının amerıka versıyonu.Walla çok boş zamanınız yoksa başlamayın.Ben neden başladım ve sonuna kadar nıye ızledım gercekten bılmıyorum ama bunu buraya bırakıyorum benden sonrakılerde aynı acıyı tatmasın dıye :)
  1 -1
 3. @NezihYusuf

  Neleri seyrettik, neleri unuttuk…
  Sonraki bölümünde ne olacağını üç aşağı beş yukarı mutlaka kestirsem de yine de keyifle seyretmeye devam edebildiğim dizi…

  İşin güzel yanı Prison Break gibi tahmin edilemezliği korumak adına saçma bağlantılarla can çekişerek biten bir dizi olmadı bu.

  1 0
 4. @cherkes

  3.sezonun son iki bölümünden itibaren başlayabilirsiniz sıkıntı olmaz…

  0 -2
  • @cherkes

   hiç etmek istemem ama kişisel fikrim söylenilenler kadar iyi bir dizi değil son 2 sezon 7.5 8lik bir dizi onun haricinde zaman kaybı

   0 -1
  • @Scarface34

   Efsaneyi hiç ettin ya oldu mu şimdi. Ayıptır.

   0 0
 5. @JeLLyBonBon

  Brba eklenmiş The Vampire Diares’de eklenirmi acaba adminler ?

  0 0
 6. @mbakinazk

  Efsane bir dizi izlemezseniz çok şey kaybedersiniz.

  0 0