Ayın Sitesi
haftanin_sitesi
İntbet Giriş
300 TL Üyelik Bonusu
10 Dakikada Hızlı Para Çekme
Üye Olun
Fragmanı izle Boku dake ga Inai Machi

Hayatın zorluklarıyla cebelleşen manga yazarı Satoru Fujinuma, kendisini ifade edememe korkusuyla yüzleşmektedir. Ancak, ölüm ve faciaları engellemeye zorlayan doğaüstü bir yeteneği vardır. Bu olaylar gerçekleşmeden önce, zamanda geri gider ve bu süreç sürekli tekrar eder; ta ki söz konusu olan kaza önlenene kadar.
Bir gün, kendisini katil durumuna düşüren bir kazaya karışır. Kurbanı kurtarma çabasıyla kendisini geçmişe yollar. Fakat, sınıf arkadaşı Kayo Hinazuki'nin kaybolmasından bir ay önceki zamana, ilkokul öğrencisi olduğu yıllara gelmiştir. Bunun üstüne, Satoru kendisine yeni bir görev edinir: Kayo'yu kurtarmak ve kayboluşundaki gizemi çözmek.

Yorumlar (14)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

  Tüm Yorumlar

 1. @draea16

  Çok müthiş bir anime kesinlikle izlenmeli.

  2 0
 2. @Aquamarin

  Gerçekten güzel ve anlamlı bir animeydi tavsiye derim ayrıca Death Parade isimli seriyi de tavsiye ederim. Buradan ”one piece hepsini döver” diyen arkadaşa da selamlar.

  0 0
 3. @opheliakc

  Burdan izlemedim ama işaretledim.

  0 0
 4. @Auschwiitz

  Mükemmel bişey.

  0 0
 5. @afumetsu1221

  Anime koyacaksanız one piece hepsini döver.Saygılarımla…

  0 -6
 6. @bunyo

  kelebek etkisi filmini andıran bir anime olmuş çokda başarılı olmuş tavsiye ederim

  1 0
 7. @anlakgn
  Spoiler içeren alan!

  devam bölümleri gelicekmi

  1 0
 8. @ysfnsr772

  abi yeni bölüm atın lütfen

  0 0
 9. @avernues

  hüzel..

  0 0
 10. @stroper111

  Genç yaşlı demeden herkesin izlemesi gereken bir anime. Her yaştan kişiye hitap ediyor. Anime diyip bu yaştan sonra çocuk gibi çizgi film mi izliyecez demeyin. Rahatlıkla izleyebilirsiniz. Dram ağırlıklı bir konusu var. Bu tür animeleri sevenler için Elfen Lied’ı önerebilirim. Fantastik ve dram ağırlıklı, kanlı bir dizi. 18 yaşından küçükler izlemezse iyi olur. Bu vesileyle site yöneticilerinden de Elfen Lied’ı bu siteye koymalarını rica ediyorum.

  7 0

intbet