Ayın Sitesi
haftanin_sitesi
İntbet Giriş
300 TL Üyelik Bonusu
10 Dakikada Hızlı Para Çekme
Üye Olun
Fragmanı izle Blue Mountain State

Futbol odaklı seri, ülkenin en iyisinde, Blue Mountain State'de çömez olmanın nasıl bir şey olduğunu konu ediniyor. Ama bu seride futboldan daha fazlası var. Kızlar, partiler, eziyetler...

Ve doğal olarak; bir sınıf. Spike Tv'nin genel müdürü Kevin Kay'e göre Blue Mountain State; Futbol, partiler, kadınlar ve eziyetle olmak üzere erkek olmanın dört şartını içeriyor.

Yapımcılığını Varsity Pictures'dan Brian Robbins'in (Norbit, Varsity Blues, Smallville), Sharla Sumpter-Bridgett ve Lionsgate'in üstlendiği komedi tanıdık yüzlerle karşımıza çıkacak. Başrollerden "koç"u Eski NHL oyuncusu (koşucu) ve emektar aktör Ed Marinaro (Monk, 8 Simple Rules, Hill St.Blues) , yetenekli bir oyun kurucu olan Alex'i Darin Brooks (Big Bounce), takımdan çok partileri seven ve aynı zamanda okul maskotu olmayı çok isteyen, Alex'in en yakın arkadaşı Sammy'i Romano, Craig karakterini ise Sam Jones III (Glory Road) canlandıracak. Ayriyetten geleceğin NFL oyuncusu Craig aralarında en yeni ve hayatı çoktan kız arkadaşı Denise tarafından baskı altına alınmış durumda. Denise karakterine hayat veren oyuncu ise Gabrielle Dennis (My Name is Earl). Alan Ritchson (Smallville) tarafından canlandırılan, kendinden alt sınıfları ezmeyi çok seven son sınıf öğrencisi "Thad" karakteri de kadroda yer alıyor.

Bu üçlü üniversite hayatına, futbola, kızlara ve bitmek bilmeyen eziyetlere hızlı bir biçimde uyum sağlamalıdırlar.

Yorumlar (21)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

 1. @WrithQuars

  Holyşet amerikan pastası misali :))) z3<3

  0 0
 2. @dogukan09

  İşşallah guzeldir

  Spoiler içeren alan!
  0 0
 3. @ ?

  DİZİYİ İZLEYNLERE SÖYLÜYORUM : Blue Mountain State: The Rise of Thadland, Spike TV’de yayınlanan Blue Mountain State dizisininden esinlenilen Amerikan spor, komedi filmi. Başrolde ise takım kaptanı Thad Castle (Alan Ritchson), oyun kurucu Alex Moran olarak bilinen Darin Brooks ve takımın maskotu olan Sammy Cacciatore (Chris Romano) yer alıyor. Wilmington, Kuzey Karolina’da çekilen film, dizi versiyonunun 4. Sezonunun konusu olan ve daha sonra iptal edilen Alex Moran ve Sammy’in okuldaki son senesini konu ediniyor.

  (2016) ABD

  1 0
 4. @volkannkrd

  bu dizi bitmemeliydi abi

  2 0
 5. @Berk21

  Güzel Bir Dizi Ama 3 Sezon Olması Kötü Olmuş.1 2 Sezon Bence Giderdi Daha.Güzel Ben 10 Üzerinden 9 Veriyorum 9 Vermemin Sebebi Yok:)

  0 0
 6. @grkm

  çohoş

  0 0
 7. @Quaksis

  3 kez baştan sona izledim kesinlikle tavsiye ederim. Olayı cinsellik olarak takip etmezseniz gerçekten güzel.

  2 0
 8. @metalciulas

  Filmi çıktı acaba nezaman konur.Blue mountain state the rise of thadland.

  0 0
 9. @Tengrikut

  Harika bir dizi . Bölümler 30 dakika civarı oyüzden boğmuyor insanı :) İçki, sex, üniversite hayatı, eğlence ….. İzleyin abi gerçekten perfect ..

  10/8 …

  0 0
 10. @metalciulas

  Bu dizi ne parasal sorun nede reyting yetersizliliğinden kaldırıldı. Tek nedeni çok müstehçen görüntüler ve konuşmalar.Keşke Kanada dizisi olcağına ABD olsaydı şimdi devam ederdik.

  1 0

intbet