Ayın Sitesi
Fragmanı izle Black Mirror

Black Mirror, İngiliz Channel 4 kanalında 4 Aralık'ta yayınlanmaya başladı ve 3 haftada sona erdi, zira 3 adet birbirinden bağımsız kısa film gibi bölümü var. Öyle ki her biri farklı yazar, yönetmen ve oyunculara sahip. Üstelik süreleri bile farklı. Üçlemenin ortak paydası ise hayatımızı kolaylaştırması beklenen teknolojinin, bizi nasıl avucuna aldığı ve sosyal yaşantımızı nasıl da alt üst ettiği.

Yorumlar (18)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

  Tüm Yorumlar

 1. @morphen

  ‘Bir Netflix geleneği’ olarak tek seferde yayınlanacak altı bölümlük yeni sezondaki bölümlerin adı ‘Arkangel’, ‘Crocodile’, ‘Hang the DJ’, ‘USS Callister’, ‘Metalhead’ ve ‘Black Museum’olarak açıklandı.

  Dizinin yayınlanan son tanıtım videosunda yayın tarihi 29 Aralık olarak açıklandı.

  0 0
 2. @KillDamage

  yarattığımız sanal dünyanın gerçekliklerini tüm çıplaklığıyla ve acımasızca anlatan güzel bir eleştiri dizisi, izlemeyen kaybeder.

  0 0
 3. @.eylul

  Her bölümü farklı bir konu, apayrı oyuncular üzerinden devam eden bi dizi. Size kattığı o kadar çok şey var ki tokat gibi dizi desek yeridir. Her bölümün sonunda ‘bu izlediğim en iyi bölümdü’, ‘vay anasını’, ‘abii yok böyle bi şey’, diyeceksiniz eminim. Kısacası her bölümünü sindire sindire izlemeniz gerek dizilerden biri.

  3 -1
 4. @dincelfatos

  İnsan teknolojiden soğuyor bee.

  0 0
 5. @M3rt

  Her bölüm konusu ayrı bir ilginçlikte ve alışılmışın dışında, bunun hakkını vermek lazım izleyici olarak. Ama nedense ilk 2 sezonun konuları, kurguları 3. sezona nazaran daha bir iyiydi. 3. sezon beklentimin çok altında kaldı benim için. Umarım gelecek sezonlarda daha ilgi çekici konularla karşımıza çıkarlar.

  0 0
 6. @ecemgunes

  Açık ara farkla en iyisi.

  0 0
 7. @zombimania

  Black Mirror’u izlemeyenler mutlaka izleyin derim dizi senaryosu bakımından oldukça kafa yorulup yazılmış zaten her bölüm sonuçlanıyor beyin yakan dizi serisine hoşgeldiniz :)

  0 0
 8. @breadpit

  birinci sezon (ilk bölüm biraz soru işareti olsa da)gayet iyi,
  ikinci sezon daha da iyi (bilhassa özel bölüm)
  üçüncü sezonu merak ediyorum..
  onu da artık üçüncü sezonu izledikten sonra yazarım.

  0 0
 9. @YESG

  her bölümde daha tuhaf hissettirme garantili ..

  0 0
 10. @Spartan

  Farklı izlenesi bir dizi..

  0 0