Ayın Sitesi
haftanin_sitesi
İntbet Giriş
300 TL Üyelik Bonusu
10 Dakikada Hızlı Para Çekme
Üye Olun
Fragmanı izle Bates Motel

Alfred Hitchcock’un çığır açan filmi “Psycho”dan ilham alınan bu dizi Norman Bates’in annesi Norma ile olan ilişkisinin kurulma yıllarını ve paylaştıkları dünyayı anlatıyor. Bates Motel’de kocasının trajik ölümünden sonra yeni bir başlangıç yapmak isteyen Norma Bates, White Pine Bay’de bir motel satın alır. Norma ve Norman yeni evlerine yerleştikten sonra, kasabanın hiç de göründüğü gibi olmadığını fark ederler. Kasabalılar da onlarla sırlarını paylaşmamaya kararlıdır. Ama Bates’ler hayatta kalmak ve kendi sırlarını korumak için her şeyi yapacaktır.

Yorumlar (9)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

 1. @kemalcamoglu

  Olayların akışı çok zekice ve çok iyi kurgulanmış. Karakter oyunculukları harika. Gerçekten çok başarılı bir dizi. Bence 10 puanı hak ediyor.

  0 0
 2. @uygaruysal

  mr admin 5 sezon kendi saati ile birlikte mi gidiyor show must go on olurmu aceb yoksa serıes fınısh mi thank you ınformatıon !!

  0 0
 3. @nurosko

  Rihanna, ‘Bates Motel’ dizisinin beşinci sezonunda rol alacak.Alfred Hitchcock’un 1960 yapımı “Psycho” filminin öncesini anlatan dizide Rihanna, Janet Leigh tarafından canlandırılan Marion Crane rolüyle karşımıza çıkacak.Şimdi 5. sezon iple çekilmez mi :) (20 ŞUBAT)

  2 0
 4. @sems-i hayyam
  Spoiler içeren alan!
  ben bu kadar abaza çocugu bi de bizim memlekette gördüm
  0 -1
 5. @BatuhanB.

  Popülere alınması gereken bir dizi.Bu sezon 2 bölüm kaldı,geçti ama 5.sezonda alınırsa çok süper olur

  0 0
 6. @Eresbos

  Gerçekten güzel bir dizi herkes beğenir mi bilemem ama 1 bölüm izleyin zaten beğeniceksiniz :)

  0 0
 7. @Vengeance

  Popüler Diziler kısmına alınması gereken bir dizi

  2 0
 8. @kurti_bodrum

  yenı sezon ne zaman yuklenıcek bılgısı olan varmı

  1 0
 9. @fatihy35

  Belirttikleri gibi Dizi kült “pyscho” filminden esinlenmiş ayrıca bi dexter havası var. Ana karakterlerden Norman’ın mimikler donuk, düşünceli ve içten hesaplı. Kült bir psikolojik,gerilim,suç dizisi olma yolunda. Olay örgüsü, sorun ve çözüm ilişkisi çok başarılı. Mutlaka izleyin.

  0 0

intbet